Apsis Eğitim - Webmaster, İnternet, Teknoloji Konularına Çözüm Bulan YouTube Kanalımız.

eneses01

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
13 Eylül 2020
Mesajlar
1
Reaction score
0
Konum
Adana
Öncelikle herkese merhabalar.:coffee:

18 Haziran 2019 tarihinde açtığımız Apsis Eğitim kanalımızda genel olarak webmaster, internet, teknoloji ve ileride yazılım konularında eğitimler ve bilgilendirici içerikler çekmek için uğraşıyoruz. Kanalımız yavaş yavaş büyümekte ve şuan küçükte olsa ailemizin pc, internet gibi konularındaki çoğu soruna gerek birebir iletişimle gerek video olarak çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Şuan olarak popüler konularımız...


E Kitap Yazarak Para Kazanma ve E Kitap Yayınlama / YouTube'de ilk sıralardayız. {Buradan}
Blogger Dersleri ve Blog Açarak Para Kazanma Videolarımız. {Buradan}
Temel teknik PC konularımız.
Genel Webmaster ve İnternet pratik bilgiler.
Eğitim setlerimiz bu tarz konularda gelmeye devam edecektir.

Özellikle hala devam eden ve bulabileceğiniz en güncel ve tamamen uygulamalı blogger derslerimizde sizle beraber her ayrıntısını düzenlediğimiz bloğumuzun son halini videolarımızın açıklamasından görebilirsiniz.

Ayrıca çeşitli sosyal medya ve gruplarımızla yaşadığımız sorunları çözebilecek ve genel konularda pratik kazanabileceğimiz bir topluluk için çalışıyoruz. Dilersen videolarımıza göz atabilir; beğenirseniz Abone Olabilir, eğer kanalımızı yararlı bulduysanız paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Her türlü yorum ve eleştiriye açığız.

Örnek Videolarımız

 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst