İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aptal Tablolar

S

Skeleton

Misafir
Web tasarımında CSS yerine tablo kullanmanın kötü yanlarını gösteren bir sayfanın (daha doğrusu bir sunumun) tercümesini yaptım ve sizinle paylaşmak istedim:

Aptal Tablolar

İşinize yarayacağı kanaatindeyim.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok güzel bir yazı.Gerçekten tebrik ediyorum.Ama hala tablo kullanacağım çünkü işimi daha kolaylaştırıyor.(ne kadar karışık gözükse bile :))

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel hazırlanmış, tebrikler.

Bir gün herkes CSS ve XHTML (Strict) kullanmayı öğrenecek ;)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ona bi önceki sayfadan link verilmiş ama ben baktığımda açılmıyodu. fotoğraflar orjinal mi bu arada?

S

Skeleton

Misafir
Başka bir sorundan ötürü tüm sayfaları tekrar upload ediyordum, küçük bir ihtimal ama tam o zaman denk geldin heralde.

> fotoğraflar orjinal mi bu arada?

Yazıların orjinali şu adreste. Oradan sağlanan resimler üzerinde değişiklik yaptım ben sadece.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hmm güzel bi iş yapmışsın tebrikler ben anlatıldığı gibi css ne zaman kullansam site yamuluyo bi şekilde şans eseri az da olsa oturtabildiğim bi www.editor.benbigun.com olmuştu anlatılanlar çok doğru ve fark çok açık belli oluyo tabi ki.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
çok güzel bi yazı. tebrikler ve teşekkürler. ben de table ile css nin birleştirilerek yapılmasından yanayım. örneğin table için de ara GIFler yerine border kullanılabiliyor.. ama table'ların geleceği pek parlak görünmüyor :)

bu arada bizim bw sınırsız q:

B

Bedavalar-Net

Misafir
tebrikler ama ufak bir yazim hatasi var :) söylemeden gecemedim.-->Gidin patornunuzu bulup getirin

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resmen tükendim okurken, hiç uymuyor bu gavurların espiri anlayışları bize :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5