İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

araabul.com + script

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
araabul.com (pr:3) alan adı ve şu anki scripti satılıktır. Ziyaretçi sayısı fazla değil, ortalama 100 tekili var. Fakat domain oldukça iyi, alacak olan kişi siteyle ilgilenirse kısa zamanda iyi iş yapacağına, özellikle Google Adsense ile kısa zamanda vereceğiniz parayı çıkaracağına inanıyorum. Fiyatı 100 YTL ve paypal ile ödeme almayı düşünmüyorum. Beni tanıyanlar ve genelde msn de konuştuğum arkadaşlar bilirler, 2-3 aydır başka işlerle uğraştığım için, sitelerimle çok fazla ilgilenemiyorum ve bu sebepten satıyorum. Zaten indirsek.com ve araabul.com kaldı sadece ve araabulu'da satıp indirsek.com'u bırakmayı düşünüyorum. Birde alacak olan arkadaşın scripti taşıması lazım çünkü şu an kullandığım reseller hostu da iptal edip sadece indirsek.com için başka bir host arayacağım.

İlgilenen arkadaşlar [email protected] adresine mail gönderebilir yada buradan özel mesaj atabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5