İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

araba cocuklu anneyi 20 metre sürekledi

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
çocuk nerde diyecektim adam almış başta sanırım , çok kötü yaa iyiki bebek kalmamış arbanın altında

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi üzüldüm neyseki görünürde büyük bir yaralanma olmamış fiziksel olarak.
Kırık çıkık olacağına sanmıyorum fakat haliyle şiddetli ezikler olmuştur.
Ayrıca olayın hastane yakın bir yerde gerçekleşmesi ve hemen müdahele edilmesi gerçekten sevindirici.

Arkadaşlar dünde yazmıştım;
Yarın zincir takarkenki rezilliği düşünerek geçiriyorum şimdide gecemi...
İşallah yaralanmalı fazla trafik kazası olmaz:(

Evet belki zincir takması herkeze zor geliyor fakat lütfen zincirsiz şehir içinde de olsa dolaşmayalım.

Bu daha başlangıç evet birçok yaralanmalı kaza olacak tabikide ama en aza indirmek bizim elimizde.

Ayrıca sizinde bilginiz olsun.
Bu tür trafik kazalarında hasta panikle hemen ayağa kalkmaya çalışır. Müdaheleyi yapan insanlar derhal bunu engellemelidir ve omuzlarından bacaklarından hastayı inciltmeden bastırarak omurga sisteminin hareketsiz olduğundan emin olunmalıdır.

Ayağa kaldırıldığında yada kalkmasına izin verildiğinde ölmese bile oluşabilecek bir hasarda, ciddi sakatlanmaların yaşanması muhtemeldir.

Lütfen trafik kazalarında ilk müdahelede, temel olarak hastanın kıpırdatılmamasının önemini bilerek olaya yaklaşın.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ucuz atlatmış iyiki arabanın tekeri üzerinden geçmemiş başı tam sağ ön tekerin hizasında...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5