İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Araba Kelimesinde araba.com indirilebilir mi?

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar
farklı bir projem var araba satışı konusunda bu kelimede bu siteyi indirip yer edinebilir miyim? 2 sene felan bu kelime için çalışabilirim:gül:

not: forex, outlet, saat gibi kelimelerde referansım var:cool:

T

trgy

Misafir
İndirilmeyecek site yoktur, yeterki düzenli ve bilgili bir sistem oluşturulsun.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Zor ama imkansız değil.Yıllanmış bir domain , birçok doğal link almış bir domain, adı kelimeyle tam uyumlu com bir domain , içeriği çok olan bir domain , ve hiti iyi olan bir domain.

İşiniz zor. Açıkcası bütce ayırmadan yapılabilecek birşey değil.

Ayrıca siz gelişirken onunda geliştiğini unutmayın.Bir çok site baya çok bütceler ayırarak zaten deneme yapıyorlar ama görüldüğü üzere oynama yok.

Onun yerine 2. araba veya nebiliyim kırmızı araba gibi kelimeleri deniyin.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Zor ama imkansız değil.Yıllanmış bir domain , birçok doğal link almış bir domain, adı kelimeyle tam uyumlu com bir domain , içeriği çok olan bir domain , ve hiti iyi olan bir domain.

Ayrıca siz gelişirken onunda geliştiğini unutmayın.Bir çok site baya çok bütceler ayırarak zaten deneme yapıyorlar ama görüldüğü üzere oynama yok.

Güzel yorumlamış arkadaşimiz.Katılıyorum.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Kafadan ayrılacak bi 15.000 Liran ve sağlam bi sabrın varsa denenmeyecek iş değil :)

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen gün ben niyetlendim arabalar.net ihalede idi :) fiyat 800$ dolara çıkınca (açık arttırmada) almaktan vazgeçtim.

Yoksa bende niyetlendim senin gibi. Bencede imkansız hiç birşey yoktur. Yeter ki; düzenli çalışmalarınız olsun

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Düzenli bir çalışmadan daha öteside gereklidir. Alttada arkadaşımız çoğu konuya değinmiş.

Şunu söyleyeilirimki büyük bi bütçe gerekli, uzun bi süre ve büyük bi sabır gereklidir. Hayatta olmayacak şey yoktur. Herşey mümkündür. Eğer bi çalışma yapacaksanız, bütçeniz ve diğer işlemlerinizi hallettikten ve tam karar verdikten sonra size yardımcı olabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5