chat ege.net

Arabistandan Telefon Temin Etmek İster misiniz?

Bilgili_Bey

Onaylı Üye
Katılım
27 Mar 2018
Mesajlar
55
Yaş
33
Türkiye'de I-phone fiyatları bir hayli arttı. Arabistan telefon fiyatları bu konuda daha cazip durmakta. İster yakınlarınızdan umreye gelen kişilere elden orjinal, faturalı telefon teslimi yapabilirim isterseniz de adresinize gönderebilirim.

I-phone uuslararası 1 yıl garantisi bulunduğundan ve Türkiye ye göre fiyat farkı fazla olduğundan tercih edilen modeldir. Ayrıca samsung modelleri de genelikle tercih edilmektedir. Yalnız Samsung uluslararası garanti vermediğinden alınan ürünün sadece Arabistan sınırları içinde 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Telefon fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz saudi.souq.com/sa-en/
ww.noon.com/en-sa/ sitelerini inceleyebilir. İstediğiniz bir telefon olursa iletişime geçebilirsiniz. Arabistan içi teslimde 100 riyal hizmet bedeli, adrese gönderimde ise 250 riyal hizmet bedeli alınacaktır. Teslim edilencek ürünler %100 orjinal, faturalı olacaktır. Imei numarası kontrolü yapılarak verilecektir.

Detaylı bilgi için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst