İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Araç Kiralama (rent a car) konusunda makale yazdırılacaktır

guzide

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makalenin mutlaka ve mutlaka size ait, özgün olması, hiç bir şekilde copy paste yapılmış makaleler kabul edilmeyecek ve ödemesi yapılmayacaktır.
(özel programlarla makalenin copy paste olup olmadığını kontrol ediyoruz)

Makalenin 3 paragraftan oluşup verilen anahtar kelimenin her paragrafta en az 1 kez bold olarak kullanıması gerekiyor.

Eğer imla kurallarına uygun, özgün makaleler yazarım diyorsanız, özel olarak adresime mesaj atmanızı bekliyorum.

Mesajıızda makale özgeçmişiniz'den bahsetmeyi ve bu işe ne kadar süre ayarabileceğinizi de belirtmeyi unutmayınız.

Konu başlıkları tarafımdan verilecektir. Her Makale için uygun, En az 4 Etiket yazılması gerekmektedir.

Yazmış olduğunuz örnek makaleyi pm olarak gönderebilirsiniz.

Ödeme İş bittikten teslim edildikten Banka Havalesi ile yapılacaktır.

20 makale - fiyat
30 makale - fiyat
40 makale - fiyat
50 makale - fiyat şeklinde pm bekliyorum

makalelerde anahtar kelime oranının %3 - %5 oranında olmasına dikkat ederim

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam makaleler kaç kelime olacak..buna göre fiyat verelim..

cileklikremam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Tamamen özgün dilbilgisi ve Seo ya uygun bir şekilde makalaleriniz yazılır. [email protected] msn adresimi eklerseniz ayrıntıları konuşabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5