İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arada aksaklıklar olabilir

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 gün civarı bir süre nete giremeyeceğim tatil dolayısıyla, haberiniz olsun sinirlenmeyin. eğer alacak/verecek olayınız varsa biraz sabredin kaçmıyorum yani:) bu mesajı neden yazdın demeyin, geçen haftaki tatilde habersiz gittim, bir küfür yemediğim kalmış :) darxis, özel mesajına bakarsan sevinirim yarın nette olamayacağım akşam, gerekli bilgileri verdim sana oradan. gotcha senden cevap bekliyorum alet için, gelince hallederiz.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MasterTR' Alıntı:
seninde matematik hocana selamlar

334 / 2 = 167 ;)

Mesajı attığı saatten beri repi yükselemez mi tööbee?? Yazını geri almanı diliyorum..

Hatta repi yükselme olayı olmamış halini yazmışım sanırım.Diğer kullanıcının repinden, - repi atanın O zamanki repinin yarısından çıkarırsak o sonuç çıkıyordu. Zamanında doğruydu yani..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5