İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aralık ayı çekleri

O

oXo

Misafir
Kusura bakmayin ama her ay bu konuyu acmaktan ne zevk aliyorsunuz. "Cekini alan varmi?" "cekini almayan varmi?" "cekim 10 dk once geldi." "cekim 20 dk once geldi." ALLAH askina nedir bu ? Eger "ben adsense ceki aliyorum" demeye calisiyorsaniz zaten burada ki bircok kisi cek aliyor.

+ Cekler 24 'unde onaylandi. 26 sinda kargodan cikti. Sanirim kimsenin eline ULASMADI ...

Hasbinallah...

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen böyle cevaplardan yazmaktan ne zevk alıyorsun peki. İnsanlar para beklediğinden ve bunu google a soramadığından dolayı burada diğer insanlara soruyor. Bence bundan daha doğal birşey olamaz. Ayrıca çekler senin söylediğin gibi kimsenin eline ulaşmamış değil. Benim elime perşembe güne ULAŞTI. (izmir)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oXo' Alıntı:
Kusura bakmayin ama her ay bu konuyu acmaktan ne zevk aliyorsunuz. "Cekini alan varmi?" "cekini almayan varmi?" "cekim 10 dk once geldi." "cekim 20 dk once geldi." ALLAH askina nedir bu ? Eger "ben adsense ceki aliyorum" demeye calisiyorsaniz zaten burada ki bircok kisi cek aliyor.

+ Cekler 24 'unde onaylandi. 26 sinda kargodan cikti. Sanirim kimsenin eline ULASMADI ...

Hasbinallah...
...
benim çekim gelmedi herkesinkisi geldiyse demekki problem var, başımın bir çaresine bakıyım demek oluyor bu...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim çek daha dublinde dalga geçiyordur herhalde dhl'de gözükmüyor bile :p haftasonu çalışmadıklarına göre salıya gelir

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oXo, hiç kendini yorma açıkcası.. Bu böyle gelmşi böyle gider.
Ayın herhangi bir günü açılması muhtemel olan bu tarz konular, ayın 20. gününden itibaren hız kazanıyor.
Yok benimki hesaba geçmedi, yok bilmem hangi şehrin çekleri geldi mi, yok dhl ile istedim felanca yere gitmiş vs vs..
Üstüne bunlar yetmiyormuş gibi, Çek geldikten sonra
Felanca şehirdeyim bunu nereye bozdurtabilirim, Filanca bankaya gittim böyle böyle dediler, felanca banka benden şu kadar komisyon istedi vs vs vs..
Kısacası bitmez..

3 günlük kullanıcıda aynı soruları sorar 3 yıllık kullanıcıda..
Elbette burası forum sorulacaktır denilebilinir ama yetti gerçektende.. İlla moderatörler birkaç kural daha koyup, art arda konuları sildilermi ancak öyle son bulur..

O

oXo

Misafir
@Dolly iste bos vakit oldurme yoludur belkide yapilan.

@Serki yalanina kurban olayim. TURKIYE'ye cekler ilk ISTANBUL'A gelir. Bana gelmeden sana nasil 3 gun once geldi. ALLAH askina yalanin boylesi. Herkes bilir ki google adsense cekleri 27 'sin de cikar. Ruyanda mi geldi sana ayni gun ?

@cengiz herkesin ki gelmis olsa sadece senin ki gelmemis olsa simdiye kadar cevap yazilirdi. Sende bu niyetle yazmadigin icin ...

ALLAH askina az mantikli ve makul olun. Birakin artik bu bos mesajlari. Yok cekim gelmedi yok cekin geldi mi yok kac dolar kazandin yok bilmem ne oldu. Nedir bu anlamadim gitti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi