İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arama kelimeleri nası dizilmeli

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
osahin sözüm meclisden dışarı ..

neden acaba türk yazılımcısının yaptığına güvenmeyiz ,yaptıklarını küçük görmeye çalışırız....

diğer bahsedilen spider sitelerinin ,Caesar ın yaptığından artısı ne olabilir..belki eksileri vardır..

Anlamadım ben, nacizanebilgi deki script neye kaynak? Yani o sadece scripti yazan arkadaşın yaptığı bir iş, isterse oraya her virgül yerine / de koyar?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sözün bana yaw meclisten dışarı değil : )
Neyse açıklayayım; aslına bakarsanız Caesarı belkide içinizde en iyi tanıyanlardan birisi benim... Bunun iyinet ile alakası yok tabiiki o da bilmiyordur... Ama bu durumun Caesar ile alakası yok Türk yazılım sektörünün gelişmesi için çok çaba sarfedenlerden biride benim bu konuda herhangi birşey aklına gelmesin ama burada doğruları konuşmak durumundayız. Yani en doğru bilgiye ulaşırsak daha iyi değilmi? Yoksa yanlış bilgiye Türk kaynaklardan ulaşsakta kafimi diyorsun? Bence en doğru bilgi en önemlisi...
Ben yada herhangi bir kimse burada kimsenin kaşını gözünü sevdiği için yorum yapıyor yada onu kötülüyor gibi birşey söz konusu değil... Ama merak ettiğimde birşey var niçin ben başlıklarının altına birşeyler yazdığımda ters tepki veriyorsun? Hepimiz burada birşeyler öğrenmek yada öğretmek için varız, benimde buradaki birçok webmasteri yanlış bilgilenmesini önleyebileceğim bir durum olduğunda neden sessiz kalayım? Yani zaten internet doğası gereği ile Türk yabancı kaldırmaz bilgi bilgidir. Bende bildiğimi, tecrübe edindiğimi yazıyorum her zaman... Zaten bu konuda bir arkadaşın dediğinden başka geçerli birşey yok, bu işler biraz batıl inanç gibidir ya insanlara güvenirsiniz yada kendiniz araştırırsınız olay budur.
Ben bir konu hakkında tecrübe edineceğim zaman mutlaka yeni bir site açar o işlemleri o site üstünde gerçekleştiririm ve bahse konu olay hakkında sıfır hatalı bir inceleme çıkarırım benim tecrübelerim bu şekilde gelişiyor.
Yoksa 5 senelik bir domainde url rewrite yapıp ah üst sıralara çıktı işte tüm olay budur demiyorum.

Kolay gelsin

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabii ki de 1. seçenek =)
Çünkü anahtar kelimelerin birbirinden ayrılması lazım. Yani virgül olmalı mutlaka.
web hosting ve web dizayn anahtar kelimeleri olsun.
Zaten kelimeler arasında birer boşluk var. Peki bunları nasıl ayıracaz, tabii ki de virgülle.
Örn: web hosting,web dizayn
2. ve 3. seçenekte boşluk israfı vardır =) Virgül zaten ayırıyor anahtar kelimeleri tekrar neden boşlukla ayrılsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5