İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama Motor canavarı Haber sitesi...

256renk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özellikleri

- kategori sistemi

Sınırsız sayıda kategori ekleyerek haberlerini ziyaretçilerinize filtreleyebilirsiniz.

- haber sistemi

Haber resmini dışarıdan link vererek veya yükleyerek(upload) haberinizi ekleyebilirsiniz.
Zengin metin editörü yardımı ile haberiniz üzerinde kalın yazı,italic yazı gibi.. ayarlamaları kolayca yapabilirsiniz.
Haberi aktif veya pasif yaparak sitede gösterim durumunu ayarlıyabilirsiniz.

- etiket sistemi

Haber eklerken, sınırsız etiket ekleyerekde ziyaretçilerinizin benzer haberlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

- arama ve sayfalama sistemi

Ziyaretçilerin eskiye dayalı tüm haberlere ulaşmasını sağlar.

- sitene ekle

Bu sistem sayesinde sitesi olan amatör webtasarımcılara veya sitesinde güncel haber yayınlamak isteyenlere 3 farklı görünüm şeklinde kendi sitenizdeki haberleri yayınlatabilirsiniz.

Bu sistemlerin tümü full seo mantığıyla tasarlanmıştır.
Gerekli meta,keywords,title ayarları yapılarak arama motorlarına %100 desteklidir.
Bu sistem ile haberleriniz en kısa sürede arama motorlarında yerini alacak ve hit gelmeye başlayacaktır.

Demo: Haber Sitesi (Lite v1.0)

Not: Eksiklikleri tespit edip tamamlayınca satışa koyucam.. O yüzden sitede olması gerekenleri belirtirseniz sevinirim.

Fiyat aralığı ne olmalıdır sizce böyle bir scriptin ?

44kerim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam inceleyemedim ama haberlere yorum yapma yazdırma vb.. ufak işler yok. + senin emeğinin ücretini senin belirlemen lazım. Müşterinin insiyatifine bırakırsan 200-250 ytlden fazla etmez.

256renk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam inceleyemedim ama haberlere yorum yapma yazdırma vb.. ufak işler yok. + senin emeğinin ücretini senin belirlemen lazım. Müşterinin insiyatifine bırakırsan 200-250 ytlden fazla etmez.

Haberlere yorum sistemini yapılacaklara dahil ettim.

Ufak tefek şeyleri açarsanız siteyi daha çok geliştirebilirim.

Fiyat konusundada ben çoklu satış düşünüyorum. Yada iyi fiyat verene vericem scripti. Kararsızm. O yüzden söyledim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5