İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama Motorlarında İlk Sıra İçin Ne Yapmalı?

P

pretender

Misafir
Sitemi kurduktan sonra en büyük problemin arama motorları olduğunu farkettim.Arama motorlarında bir amatör olarak nasıl ilk sırayı alabilirim bilmiyorum.Yardımcı olanlara teşekkürler

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google optimize bölümünü biraz araştırır ve arama yaparak daha önce açılan başlıkları incelersen bir ön bilgi edinirsin. Gerisi de sana kalıyor..

Lütfen önce araştırın biraz ondan sonra aklınıza takılanları doğru yerlerde yazın...

İyi akşamlar...

B

Bedavalar-Net

Misafir
Simdi arastirmak icin google i aciyorsunuz, ´google ziyaretci almak´ yaziyorsunuz ilk sirada zaten iyinet forunmlari cikiyor.Bu arkadasimizda zaten arastirmak icin buraya gelmis :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama araştırmadan hemen yazı yazıp kısa yoldan bilgi edinmeye çalışıyor. forumu biraz incelese aradığı şeylere ulaşacaktır diye düşünüyorum.

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. PageRank kavramı hakkında bilgi edin
2. Sitelerin sayfa ve link hiyerarşisi stratejileri hakkında bilgi edin
3. Anchor text kavramı hakkında bilgi edin
4. On page optimization hakkında bilgi edin

Bunları açıklamam çok uzun sürer. O yüzden anlamadığın kısımları - araştırma yaptıktan sonra - burada sor istersen ;)

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pretender' Alıntı:
Sitemi kurduktan sonra en büyük problemin arama motorları olduğunu farkettim.Arama motorlarında bir amatör olarak nasıl ilk sırayı alabilirim bilmiyorum.Yardımcı olanlara teşekkürler

eger siten in konusu cok rekabetin oldugu bir sey ise olamazsin yani amator olarak. Iyice ugrastiktan sonra en az iki yil surer.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotweb in soylediklerine katiliyorum, ek olarak, 2 yil sonunda da ilk sirada yer alabilecegini zannetmiyorum.google da ilk sirada cikmak basit bir optimizayonla yapilacak bir is degildir. Profesyonel firmalar bile 1. sirada cikamamaktadirlar..

Ama ilk sira yerine ilk sayfalar dersen ;) bak ozaman o olabilir (tabi yine uzun ugraslar ve bayagi bi zaman sonra)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5