İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama Problemi

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yazılarımı google dakikasında indexliyor ama çok geri sıralarda listeliyor bir çözümü varmıdır yoksa tek çözüm zamanmı :)

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bir şiir sitem olduğu için burdaki bir çok maddeyi uygulayamıyorum şiiri değiştiremem ya :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Kısmen uygulayabilirsin. Anahtar kelimeyi şiir başında kullanarak, bazı şiirlere resim ekleyerek... Çok fazla tag kullanıyorsun o taglar siteni ipe götürebilir... Bence temayı Türkçeleştir.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yeni bir tema arıyorum zaten güzel bir şey bulursam değiştiricem bu pek kullanışlı değil. Bide bir yazıda kaç tane tag kullansam risk taşımaz

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Senin siten için konu ile ilgili bir etiket bile yeterli olur. Etiket konu başlığı ile aynı olmamalı. Etiketlere noindex eklesen siten için iyi olur. Bir de bence her şiiri ayrı post yaparsan daha iyi olur. Hem index sayın artar hem anahtar kelime title de geçmiş olur.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bende her şiiri ayrı yazmak istiyorumda wordpress kısıtlı biraz o konuda etiketleride noindex yaparım şimdi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5