İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama yapılan kelime

zekoriya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

size bişey danışmak istiyorum.Benim bi web sitem var ve ben isteiğim bi kelimede 2. sıraya kadar çıktım. Ama 1.sıradaki hem 10yıllık domain hemde isminde arama yapılan kelime isminde barındırıyor. Yani ben "seo" diye arıtıyorum adamın domainin ismi seo.com gibi. Bu arada benimde domain 2 senesini doldurdu. Ayrıca 1sıradaki web sitesini takip ediyorum yaklaşık 1-2 yıldır siteye hiç bir güncelleme yapmıyolar. Ben şimdi aradığım kelimede nasıl onun üzerine çıkabilirim. Şimdiden teşekkürler

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Vallahi bende de öyle bir problem vardı ben devamlı içerik girdim ve en sonun üstüne çıktım.

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Sürekli içerik girmelisin ve farklı kelimeler türetmelisin

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Birinci çıkan siteyi iyi analiz ederek. Domain age önemli bir faktördür, ama seo için önemli faktörlerden sadece biridir. Sitenin nasıl birinci olduğu konusunda çeşitli araçlar kullanarak inceleme yapmalısın.

Sürekli içerik girmenin konu ile ilgisi yok.

çeşitli karşılaştırma araçları ile 2 siteyi karşılaştırıp eksiklerini ortaya çıkarmak gerekir. Seoquake analizi de yap, backlinklerini aldığı anchorlarını incele, pr sini, trust rankını, sayfa içi seo için kullandığı yöntemleri...... o siteyi birinci yapan şeyin ne olduğunu anlarsan işin daha kolay olur.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Sitesine gir kendi siteni anahtar kelime olacak şekilde tanıt google seni üste atar

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
ELif arkadaşımızın dediği gibi kendi siteni ve onun siteni karşılaştırarak ( her açıdan ) onun neler yaptığını gördüğün zaman sitendeki eksikleride farkedeceksin ve onun yaptıklarını gördüğün zaman onun üstünde bir şey yapmak için sana yol haritasınıda göreceksin.

zekoriya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar hepsini değerlendiricem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5