İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aramada Hata

Seox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ne yaptıysam bu arama sorununu çözemedim.
Hatayı söyleyeyim mesela diyelim ki
Googleda biri "face yeni profile geçme" kelimesini aradı bu benim sitemde olan bir yazı hatta etiket olarak eklenmiş şekilde.Google da çıkıyorum. Ardından bu aramayı yapan kişi
http://www.facebookipucu.com/search/face+yeni+profile+gecme google tarafından bu adrese yönlendiriliyor.
fakat bu adrese girdiğinde aramasının bulunmadığı söyleniyor. Fakat anlamadığım nokta bunun sitede olması. benim istediğim bu aramada tutan noktaların olduğu yazının gelmesi yani bu linke girdiğinde kişi aradığını bulabilecek.Yani yazıyı bulacak.En azından bir iki kelimesi tutsada .O tutan yazılar gelicek.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
rewrite url den halledeceksin bildiğim kadarıyla. Etiketleri eklerken boşluk bırakıyorsun bu yüzden arasına + koyuyor sistem.Sayfadada bulunamama sorunu veriyor.Boşlukları otomatik olarak nokta yada alt çizgi yaparsan sanırım direkt sayfaya yönlenecektir.

Seox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki nasıl yapıcam bunu ? bir fikrin var mı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5