İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aramalardan tamamen silinip tekrar geliyor Ne yapabilirim?

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar abimler için hazırladıgım yaklasık 2 yıllık sitede garip şeyler oluyor.

www.detayotomasyon.com "otomasyon" aramalarında 1,5 yıldır birinci sıradaydı, şimdi ise bir gün konu eklemesem tamamen aramalardan siliniyor, Konu eklediğimde de 1 ile 3 cü sırada hemen cıkıyor. Ne yapabilirim bu siteye ?

Örneğin bugün bir yazı ekledim: http://www.google.com.tr/search?hl=...avclient-ff&rlz=1B3GGGL_trTR312TR312&ie=UTF-8
hemen aramalarda cıktı ne yapacagım bu siteye

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bu googleın serverlarından kaynaklanıyor sanırım aynı olay bendede olmuştu bir gün bakıyorum yok site 1 saat sonra 10. sayfada akşam bakıyorum 1. olmuş. Zamanla düzelir diye düşünüyorum.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu googleın serverlarından kaynaklanıyor sanırım aynı olay bendede olmuştu bir gün bakıyorum yok site 1 saat sonra 10. sayfada akşam bakıyorum 1. olmuş. Zamanla düzelir diye düşünüyorum.

Hocam valla sanırım 1 ay oldu böyle devam ediyorum artık ne konu eklesem de yine ilklere cıksın diye düsünüyorum olmuyor :S kendi alanından linkte alıyorum nafile :(

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Hım şimdi anladım o sorun benim başka sitede de var Google Spazmı Geçiriyor diyorum ben o site için bir ara konu açmış bende bu olayla ilgili sandboxa düşer iflan dediler 2 ay geçti hala aynı :D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gece saat 03:03 halen aramalarda 3 cü sırada duruyor bir tuhaflık var :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google sana takmıştır bence :p
e o kadar uğraşmışsın birşey olmamış
birde kendi haline bırak bakalım ne olucak ?

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
google sana takmıştır bence :p
e o kadar uğraşmışsın birşey olmamış
birde kendi haline bırak bakalım ne olucak ?

Dediğin gibi yapayim kendi haline bırakacagım bakalım ne olacak
Googlenin bana taktı kesin ama ahım tuttu ona bu site bilgisayarınıza zarar verebilirle :D

İşin kötüsü bu googlenin ne yaptıgına akıl sır erinmemesi

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
ByRON herkeste aynı problem var, sanırım google budan böyle bu tarz indexleme yapıcak. Tahminlerime göre aşırı miktarda çalışanı var elinde , iştende çıkaramıyo yaptıracak en basit iş yeni yeni algoritmalar işte

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Otomasyon sitesi düzeldi sadece başa wikiyi geçirdi,
Ama bir sitem daha aynı şekile giriyor xxxxxx aramasında 2 ci sayfayken gündüz bir bakıyorum kaybolmuş, algoritmasını oturtmazsa bizim siteler bir oraya bir buraya alabora olmadan gidecek sanırım ya da götürmeye çalışacağız

X

Xman

Misafir
Google detaylı bir temizlik hareketi başlattı bu kapsamda tüm siteleri inceliyor tek tek, kalite kontrolüne başladılar artık, istersen 100 tane pr5 backlinkin olsun 20.sayfaya bile gerileyebilirsin içeriğin kaliteli değil yada title ile ilgili değilse. Bu kapsamda bir çok site bugünlerde sıralama kaybediyor yada kazanıyor tabi buna bağlı olarakda hitlerde de ciddi düşüşler sözkonusu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5