İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aramaxi Hakkında Görüşlerinizi Almak Istiyorum,

ibrahimBalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,,

Öncelikle belirteyim, Aramaxi yakın bir tarihte ilk 1000 kullanıcı için tamamen ücretsiz olarak yayınlayacağız. Her üyelik içinde 2 adet davetiye ve toplamda 3000 kullanacıya ücretsiz servis sunmayı amaçlıyoruz...

Aramaxi neler yapıyor derseniz? geliştirmekte olduğumuz proje; SEO analizi takibi, Belirlenen kelimelerde geçmişe dönük gelmekte olduğunuz konum ile birlikte anlık arama sonuçlarındaki durumunuzu göstermektedir.aynı zamanda rakiplerinizi belirleyip takip edebilen, karşılaştırma yapabilen ve raporlayabilen bir araçtır.

Aramaxi için aynı zamanda facebook ve Alexa'yı dahil ettik, ilerliyen süreçte düşündüğümüz ek şeyler bulunmakta sizlerden gelen yorumlarıda değerlendirerek daha iyi bir arayüz ve kullanım kolaylığı sağlamayı amaclıyorum.

Benim asıl sorum şudur arkadaşlar; Aramaxi için beklentileriniz, olmasını istediğiniz şeyleri lütfen bana bu başlık altından iletin.

[YOUTUBE]AUfAdQMYblY[/YOUTUBE]

Zaman ayırıp inceleyen yorumlayan herkese şimdiden teşekkür ederim.
İbrahim BALİÇ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5