İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aranıyor:Web site Tasarımcıları

T

truart

Misafir
Yazılan programlarımıza ve web sitelerine uygun, kullanımı kolaylaştıran arayüz, e-mail ve bannerlar tasarlayabilecek
Yaptığı tasarımlara Flash introlar, menuler ekleyebilecek
Web formatları, internet teknolojileri konusunda bilgi ve vizyon sahibi
Java Server Pages ve JavaScript dillerine hakimiyeti olan
Web siteleri, Portallar, Multimedia CD'ler için tasarımlar yapabilecek
Adobe Photoshop, Image Ready, Illustrator, Macromedia Flash / Actionscript ve Macromedia Director programlarında deneyimli

CV gonderim e-mail [email protected] Faks:0216 359 50 14

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
açıkcası maaş olarak 2 veya 3 milyar alırım bunların hepsini yapacaksam az uz birşey değil
keşke maaşıda yazsaydınız

T

truart

Misafir
Ben de yıllarca bu sektörde çok hatrı sayılır ajansta çalıştım.
Hiç bir iş görüşmem öncesinde veya sırasında açıkcası 2-3 milyar mmaş alırım demedim :)

İlk sözün buysa, bir daha düşünmeni öneririm.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ortalama deger nedir ki, 2-3 arasi standart sapma ne duzeyde olsun :)

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu işin emek işi olduğunu hepimiz biliyoruz. bence 2-3 milyar uygun bir rakam aralığı. Firmaya göre yükselebilirde....

Edit: yazım hatası...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla 6 milyarla işi bitirelm derim son karar ne yaptınız be 2-3 milyar karşılıgı yeni bir dil faan yazmıcan demi :p şaka bir yana yani saglam bir şirkette ve işi biliyorsan 1-1,5 hakkı derimm. benim arkadaş ist. 1,25 alıyor grefiker :)

S

Skeleton

Misafir
bu grafik tasarım olayları yaratacılık meselesi. eğer yeterince yaratıcı ve sayılan programları kullanabilen biri ise 2-3 bin ytl maaşı hak ediyordur. Çünkü bu adamın size kat kat fazla para kazandıracağını unutmayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5