İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aranıyor: Web Siteme Kafa Dengi Ekip

telatabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba. 1 yılı aşkın süredir ve üzerinde paralar harcadığım bir sitem var. Bol bol içerik de mevcut. Eğitim ve özel ders sitesidir. Bu alana ilgi duyanlarla ve bu alanda çalışmaları olanlarla öncelikle görüşeceğim.

Kendi alanında bilgili tecrübeli (hangi alan olursa olsun) spor, sınavlar, yazılılar, sağlık, hukuk, bilmece, bulmaca, web programlama... alanlarında bilgili arakdaşlarla ekip kurmak istiyorum.

Site projesi güzel ve özel ders olması hasebiyle önümüzdeki dönem para geliri gelme ihtimali çok yüksek. umarım güzel bir ekip kurarız. uyumluyumdur.

Önemli bilgilendirme
Aktif öğrenci, öğretmen pozisyonunda olanlar öncelikli odak noktam. Ayrıca sosyal medyada yüksek hitli grubu ve sayfası olanlar da öncelikle görüşmek isteyeceğim kişiler.

Site kısa vadede para getirisi yok. Ama sıralamasını ve seo çalışmalarını inceler iseniz göreceksiniz ki hızlı bir gelişme ve ilerleme gösteriyor. Özellikle öğrenci ve öğretmen camiasından çok fazla ziyaretçi var. Bu da demek oluyor ki eğitim camiasından sağlam para kazanacağız. Daha ziyade önümüzdeki eğitim yılına kadar çalışmalar son sürat devam edecek ve 2015-2016 eğitim yılı için özel dersler verilecektir. Para işte o zaman akacaktır.

Ancak üzerini çizerek söylüyorum, başlangıçta para kazanmaktan ziyade iyi bir kafa dengi ekip arkadaşları arıyorum .Gır gır, şamata, muhabbet ve en son para odaklı çalışmalar.

Kısa vadede kafamın uyuştuğu, orjinal fikirleri ve tecrübeleri ile siteye yön verebilecek, gerektiğinde sahip olduğu bilgi birikimini öğrenci arkadaşlarla paylaşmayı düşünebilecek değerli arkadaşlar arıyorum. Kendim bir devlet kurumunda yöneticiyim kimi zaman siteye vakit ayıramayabilirim. Gözüm kapalı siteyi teslim edebileceğim ekip arkadaşları arıyorum.

Gerek yüz yüze gerek internetten tanışabiliriz. Öncelikle özgeçmiş ve tecrübelerinizi bilmek isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5