İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aranıyor: wordpress müzik teması

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amatör bir ses sanatçısı için web sitesi düşünüyoruz, öyle kendi çalışmalarının yer alacağı kişisel web sitesi. kendine ait yazılar, resimler ve videoları olacak.
wordpress düşünüyorum, görünümünde sol anahtarı notalar porte falan olabilir.. hangi temayı önerirsiniz, ücretli yada ücretsiz?? teşekkürler..​

buraqgo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uygun fiyata özel tema yaptırmak isterseniz gokberkozcicek[et]gmail[nokta]com mail atabilirsinz

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uygun fiyata özel tema yaptırmak isterseniz gokberkozcicek[et]gmail[nokta]com mail atabilirsinz
uygun fiyata derken, fiyat aralığınızı ve birkaç temanızın yada yapabileceğiniz temanın kabaca ekran görüntüsünü pm atar mısınız? teşekkürler..

buraqgo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.torrentoyunn.com teması müzik temasına uyarlanabilir.Daha önce 8 tane sattım arkapalnı ve grafikleri istediğiniz gibi ayarlayabilirim fiyat 25TL arkasayfa.org bu sitede benim temamı kullanıyor.Sizde bu şekilde bir kullanım sergileyebilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5