İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arcelik-sisli-servisi.com Seo Çalışmasıyla 1 haftada 4.sıraya geldi

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
http://arcelik-sisli-servisi.com "Şişli Arçelik Servisi" kelimesinde 3. sayfada çıkıyordu yaptığım seo çalışmasıyla 4.sıraya geldi ancak hala yeterli değil ilk 2'ye gelmek için önerileriniz nelerdir ?

zirve100 toplisti ekle. haftaya kadar 300-600 kişi girer diyer sitenin hitini geçmen gerekli :) toplist olarak sadece zirveyi ekle en iyisi o. başka bişey olarak günlük ping at. başka bişey bilemiyorum malesef

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
zirve100 toplisti ekle. haftaya kadar 300-600 kişi girer diyer sitenin hitini geçmen gerekli :) toplist olarak sadece zirveyi ekle en iyisi o. başka bişey olarak günlük ping at. başka bişey bilemiyorum malesef

Repini veriyorum kanka.. :)
Bende ekliyim.

arda71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
küçük bir sosyal imleme ile katogorize edip yükselebilirsin hiyle veya zirve ile fazla alakası yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5