İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arda Turan, Galatasaray Formasının Renkerini Görünce Küfür Etti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
konu kilitlensin...

Forumda bazen renk seçimi yapılıyor.
O rengi beğenmezsek, forumu mu beğenmemiş olacağız?
Sonra da git mi denilecek bize?

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
konu kilitlensin...

Şöyle emri vaki mesajlarada bitiyorum,

Konuyu beğenmeyip kilitlenmesini isteyebilirsiniz ama bu şekilde emri vaki değil, daha düzgün bir üslup kullanmanız iyi olur kaldı ki buna siz değil Site Yöneticileri karar verir.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Çok basit ve oldukçada traji komik bir olay, Arda ' nın küfürlerini bangır bangır manşete taşıyan haber kanallarında, spor kanallarında önüne gelen her yerde paylaşan medya bu görüntüleri ortaya çıkarmak için neden bu kadar bekledi dersiniz ?

Türk Telekom Arena stadının açılışından sonra Galatasaray Spor Klübü üzerinde oynanan oyunlar ap açık ortadadır. Futbol yetmemiş gibi bu hafta sonu basket maçındaki bariz hakem yanlışları ve hakem atamaları durumun özetidir aslında.

Arda Turan' ı çok ama çok sevdiğini dile getiren Galatasaray Futbol Kulübünün eski kaptanı Hakan Şükür TRT ' de kendine yakışmayacak bir yorumda bulundu ve Arda Turan Sakat felan değil tamami ile keyfi ve ruhsal sorunlar yüzünden oynamıyor açıklamasını getirdi. Zaten bu açıklamadan sonrada herşey dahada hızlı gelişmeye ve Galatasaray Spor Kulübü camia olarak yıpratılmaya son sürat devam edildi. Bu konuşmanın ardından Serhat Ulueren ve yuvarlak masasındaki diğer çakallar başladılar Arda ' nın üzerine gitmeye yok kırarım kamerayı yok şu yok bu haberleri yapıldı durdu. Oda yetmedi Milli Takım maçında attığı gol konuşulup yazılacağına gol sonrası basın tribününe yaptığı hareketten ötürü manşetleri süslemeye devam etti ve halende devam ediyor.

Hatırlayanınız varmı bu zamana kadar bir başbakan hiç bir spor programına katılmamışken TRT de hakan şükür' ün canlı yayın konuğu oldu ve şu milletvekili adaylık olayları gündeme getirildi.

Benim bu yazdıklarım belki bir hayal ürünü olabilir, fakat bir başbakan Stad açılışının ardından posta koyar gibi başbakanlık önünde görevli polis memurlarının giydiği kıyafeti sarı laciverte çeviriyorsa bunların da olması pek doğaldır.

İşin özü şudur ki düşene bir tekme vurmak her zaman için çok ama çok kolaydır. Şuan da bunun en güzel örneği sergilenmektedir. 2000 li yıllarda AY Yıldızlı bayrağı Milyarların önünde dalgalandıran Galatasaray Futbol Takımı ve Galatasaray Spor Kulübü bugün hunharca karanlığa çekilmektedir.

Galatasaray' lıysan herşeye inat Takımına ve Kaptanına sahip çıkacaksın.

Cümlelerimi Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı ' nın eski Teknik Direktörü ''Lucescu'' nun olay yaratan sözleri ile noktalayayım.

''Köpekler istedi diye atlar ölmez''

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Boşuna polemik yaratmışsın, fenevli olman itmiştir seni bu haberi yazmaya, sende tüm medya gibi çek karanlığa cimbomu, cimbom gitsin spor klübü kapansın, bank asyada tükensin, bunu mu istiyosun bir fenevli olarak? bir spor sever olarak? amacın nedir açıkça konuş, Türkiye'ye yıllarını vermiş bir spor klübüne böylesine haberler hiç yakışmıyor ve bunu sakız gibi uzatan, yayan insanları KINIYORUM! yok Arda'nın saks hayatı, yok formaya küfür etti, yok başkana küfür etti ne diyorsunuz abi siz?

edit: bu bir spor haberi değildir, tamamen karalama kampanyasıdır, ya başlık değiştirilsin ya da konu silinsin!

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
@Sarget
Çok karamsar bir tablo çizmişsin bence.Bu kadarda büyütülecek bir durum yok bence..Galatasarayın başına gelenler bir zamanlar Beşiktaşında başına geldi.Fenerbahçenin 12 puan geriden gelip şampiyon olduğu dönemleri hatırlayın.Bizler başarısızlıkta illa başkalarına kabahat bulmaya o kadar alışmışızki, olup bitenleri tam olarak göremiyoruz.Evet belki birileri,birilerinin şampiyor olmasını istiyor ama eğerki takım takır takır futbolunu oynarsa isteyen istediğini yapsın önüne geçemez.Bakın Barcelonaya.Real Madrid gibi bir dev yanına yaklaşamıyor.
Basında neyden prim alacağını çok iyi biliyor.Arda Turan ın düzgün bir aile hayatı olduğunu yazsa, rutin konuşmalarından bahsetse reyting alamayacağını çok iyi biliyor.Bu sebeple daha extreme olayların peşine düşüyor.Adamı gaza getirip küfür etttiriyor sonrada Flaş....Flaşşş...Arda Turan küfür etti diye bi manşet.Hoppppppppppp..Al sana reytingin kralı.
Bence iş bizlere düşüyor.Ardanın ordaki lafları geyik muhabbeti..Bizlerde olaya böyle bakmalıyız bence.Bu tip olayların ne kadar üstüne gidersek, o kadar prim tanımış oluruz bu basın diye tabir edilen kurnazlara.
Bizler burda birbirimize ne kadar kızarsak kızalım bişey değişmeyecek.O sebeple kalp kırmaya, birbirimize düşmeye gerek yok.Esprili bir olay gibi görelim, gülüp geçelim:)

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Boşuna polemik yaratmışsın, fenevli olman itmiştir seni bu haberi yazmaya, sende tüm medya gibi çek karanlığa cimbomu, cimbom gitsin spor klübü kapansın, bank asyada tükensin, bunu mu istiyosun bir fenevli olarak? bir spor sever olarak? amacın nedir açıkça konuş, Türkiye'ye yıllarını vermiş bir spor klübüne böylesine haberler hiç yakışmıyor ve bunu sakız gibi uzatan, yayan insanları KINIYORUM! yok Arda'nın saks hayatı, yok formaya küfür etti, yok başkana küfür etti ne diyorsunuz abi siz?

edit: bu bir spor haberi değildir, tamamen karalama kampanyasıdır, ya başlık değiştirilsin ya da konu silinsin!

Lafını bil öyle konuş tamam mı,

fenevli de ne oluyor ben durumda 6s gibi söylemlerde bulunuyor muyum,

Arda bu lafları demiş mi demiş, eee o zaman sorun nedir peki, nerede karalama kampanyası yapılmış,

Emri vaki konuşmalarınıda bırak, kelimelerinide daha düzgün seç, bu forum Galatasaray Forumu değil, fenevli diye bir kelime kullanamazsın!!!

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
arkadaşlar ARDA en iyisini demiş bunu uzatmanın alemi de yok. Burda yazılanlarada bakıldığında GS, BJK, FB' li bazı arkdaşlarda ardanın bu açıklamalarının sonuna kadar arkasında. Bunu polemik haline getrmeye çalışanlar asıl yanlışı yapanlardır. Ardada bizden biri ve bizim söylemlerini dile getirmiştir. Ama tabiki bunu kendi aralarında konusurken gizlice cekilmiş kayıtlardır. Burada hiçbir yanlış görülmemektedir. Görülse zaten taraftarın tepkisi olurdu. Arda' da dürüstçe çıktı canlı yayında da açıklamasını yaptı sözlerim değişmemiştir dedi. Sözlerimin arkadasındayım dedi. Bunda daha garipsencek bir durum yoktur. Uzatılcak bir durum yok diye düşünüyorum art niyetli konular açmaya gerek yok diye düşünüyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Lafını bil öyle konuş tamam mı,

fenevli de ne oluyor ben durumda 6s gibi söylemlerde bulunuyor muyum,

Arda bu lafları demiş mi demiş, eee o zaman sorun nedir peki, nerede karalama kampanyası yapılmış,

Emri vaki konuşmalarınıda bırak, kelimelerinide daha düzgün seç, bu forum Galatasaray Forumu değil, fenevli diye bir kelime kullanamazsın!!!

hadi ordan! gelip tüm cimbomluların tepkisini görmek için açmışsındır eminim konuyu, istediğim gibi konuşurum, nasıl bir forumda olduğumuzun farkındayım ben
işinize gelmeyince nasıl da çırpınıyorsunuz, mesajlarımı alıntı yaparak yorum yapma, cevap vermeyeceğim daha.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
hadi ordan! gelip tüm cimbomluların tepkisini görmek için açmışsındır eminim konuyu, istediğim gibi konuşurum, nasıl bir forumda olduğumuzun farkındayım ben
işinize gelmeyince nasıl da çırpınıyorsunuz, mesajlarımı alıntı yaparak yorum yapma, cevap vermeyeceğim daha.

İlk önce fenevli değil Fenerli bunu bileceksin ona göre konuşacaksın,

Arda sanki bu lafları dememiş gibi konuşmayı bırak ve şu saçma sapan emri vaki konuşmalarıda bırak artık,

Bu forumda nasıl davranıp davranmayacağıma sen karar veremezsin,

Hadi işine bak şimdi!!!

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
arkadaşlar bu konuyu kapatalı artık..

Fbbasket kardes sende lütfen uzatma hatta kimse uzatmasın çünkü bizler arda bunları dememiş demiyoruz dikkat edelim. Bunu ardanın kndisi canlı yayına çıkıp söyledim laflarımın arkasındayım dedi. Bizler buna bişy demiyoruz bunu çarpıtmanıza yanlısa ceken medyaya kızıyoruz. Eleştiri yaprken detayları atlamamk gerekir. Ardada GSli bzlerde ve bizlerinde memnun olmadıgı bir formayi bizler gibi yanıt vermiş. Doğal bir ortamda kendi aralarında konusurken gizli cekim yapılmış ve çarpıtılıyor okdr. Lütfen uzatmayalım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
İlk önce fenevli değil Fenerli bunu bileceksin ona göre konuşacaksın,

Arda sanki bu lafları dememiş gibi konuşmayı bırak ve şu saçma sapan emri vaki konuşmalarıda bırak artık,

Bu forumda nasıl davranıp davranmayacağıma sen karar veremezsin,

Hadi işine bak şimdi!!!

banlandırtma şimdi beni

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kimin polemik yaratmaya çalıştığı belli, sana benim mesajlarımı alıntı yaparak yorum yapma dedim, kıtmısın be arkadaş daha niye uzatıyorsun ki? sana yazma diyoruz hala yazıyorsun, ve farkındaysan bu konuya sadece sen polemik yaratmak için yazıyorsun, ayrıca bana "yürü git işine" diyemezsin, sen kim olduğunu zannediyorsun? konuyu açtın diye bi tarafların mı kalktı? ne oldu yani, konuyu arkadaşlarına gösterip "bak forumu salladım" mı diyorsun? boş boş işlerle uğraşacağına git biraz dışarı çık, çattık yahu, iki dakka forumda takılalım dedik düştüğümüz duruma bak.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
kimin polemik yaratmaya çalıştığı belli, sana benim mesajlarımı alıntı yaparak yorum yapma dedim, kıtmısın be arkadaş daha niye uzatıyorsun ki? sana yazma diyoruz hala yazıyorsun, ve farkındaysan bu konuya sadece sen polemik yaratmak için yazıyorsun, ayrıca bana "yürü git işine" diyemezsin, sen kim olduğunu zannediyorsun? konuyu açtın diye bi tarafların mı kalktı? ne oldu yani, konuyu arkadaşlarına gösterip "bak forumu salladım" mı diyorsun? boş boş işlerle uğraşacağına git biraz dışarı çık, çattık yahu, iki dakka forumda takılalım dedik düştüğümüz duruma bak.

Mesajlarını iyi oku tamam mı, ilk bana saçma sapan laflar söylemeye başlayan sensin, ondan sonrada gelmiş suçu benim üzerime atıyorsun,

Konuyu açarken ki mesajıma bak bir bakayım, bu konu ile ilgili birşey yazmış mıyım, ondan sonra gel burada konuş,

Konuyu beğenmediysen şikayet edersin, olur biter tamam mı, konuyu dallandırıp budaklandıran sensin, halende zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5