İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadasini Getir %75 indirim senin olsun - ikrahosting.net

T

themaniac

Misafir
Arkadasini Getir %75 indirim senin olsun - www.ikrahosting.net

Arkadaslar IKRA Hosting olarak sizlere daima acik kapimiz oldugunu ve sizler icin calistigimizi gostermek icin bir yenilige daha imza atmak istedik ve arkadasini bize getiren herkese %75 indirimle host verecegiz.

Ornegin: 500MB hosting yillik 21$, takriben 33.5 TL.

Siz arkadasinizla birlikte gelin, arkadasiniz yine 33.5TL olan 500MB host'tan alsin ve sizde %75 indirimle 500MB hostu 8.3TL'ye alin.
YADA
DOST ORNEGI:
arkadasinizla birlikte toplamda iki tane 500MB aldiginizda biri 21$ ve digeri de %75 indirimli yani ikisi toplam 26.25$
kisi basi 21$ yerine 13.12$'a 500MB host alabilirsiniz.

Bu kampanyada herkes kazaniyor!!!!

nuck3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bana sponsor olurmsunz.metin2 sitesi içn .sizin bedava .tk domaininizi kullanmak istiyorum.

T

themaniac

Misafir
Sponsorluk icin hosting sponsorluk bolumune bakmaniz gerekir. Eger gercekten ciddi ve guzel bir calisma yapmayi dusunuyorsaniz yilda 21$ cok da yuksek bir ucret degil aslinda.
Ve ayrica bu konudaki promosyonumuzda arkadasinizi getirirseniz 5.25$'a hosting sahibi olabilirsiniz.
Bedava sponsorluklarda genelde sitenizin ici reklamla dolu olur.
Yine de bedava host istiyorsaniz .com .net .org gibi ucretli domainlere bedava host veriyoruz 6aylik, bunun icinde [email protected] adresine email atin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5