İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar 3 günde Hedef Kelime Öbeğinde 3.Sayfadan 3. Sıraya Geldim Problem Olur mu?

ertem_crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sitemi 7-8 ay önce almıştım şu an pr'si 0 alexası 2 milyonda fakat 1 aydır bu seoyla kafayı bozcaktım bozdumda diyebilirim 14-15 saat pc başında kalmalar falan google'nın alogaritmasını çözmek için yazılan makaleler çıkan kitaplar 2 aydan beri bunların üzerinde çalışıyorum okuyorum. bu sitede dandikten bişe işte google adsense engellediği günden beri hiç yüzüne bile bakmamıştım geçen günlerde bir script kurdum bi konu açtım size yemin ediyorum anında index aldı şaşırdım googlenın sitemi sevdiği kanısına vardım fakat ilk başta etiketler index almıyordu onları all in seo packtan düzelttim.
Elimde 2 telebaytlık film arşivimi her gün fileserveye yüklerken günde özgünce yazılmış film açıklamalarıyla birlikte 30 tane film yüklü ve açıklaması var :)
ve şu an o kelime öbeğinde 3. sayfadan ilk sayfada 3.sıraya geldim
Nasıl yaptın dersen
Bir Senuxe'nin cracklısını indirdim. capchta cozucu falanda almadım kendim tek tek capchtaları yazdım ve 3 günde topu topu 15 tane ortalama pr6 sitelerde anocter text yaptım.

zaten kara şapkalı olmamak içinde işi otomatiğe bağlamadım :)

1. gün 3 sayfanın en sonlarından birincisindeydım
2. gün 2. sayfanın en sonlarından birincisindeydim
3.gün yine 2. sayfanın en üstündeydim
ve bu sabah 4. gün yani ilk 3'teyim :)

Sabahın 9'da kalktım heycandan :) ve heycanım yerinde bir heycan oldu :)) inş geçici bişey değildir :)))))))))

Şunu anladım ki özgün içerik anocter text ve 30-40 tane pr6-7 site yetiyormuş:)))))

ve şu an alt sıralamalarımda pagerankı yüksek ve günlük hiti 4-5 bin olan siteler var..

Birde Özgün film açıklamaları full seolu :)) h1 etiketlerinden tut herşeyi var filmleri açıklarken:)
her filme ortalama 5 etiket girdim

Sizce bu bir dalgalanmamı yoksa gerçekten mı yükseldim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5