İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaslar @!#$ SPONSOR bile varmi guvenilir!

A

Anonymous

Misafir
arkadaslar ben @!#$ tiklama sponsoru yada maille beles resim dagitanlar varya onlardan bulamadim...Cok onemli guvendiginiz varmi @!#$ sponsorlar

A

Anonymous

Misafir
ya selam kardes
ben bunun linkleri anlamadim uye oldum da
her programa girip banners bolumune girdim de benim site phpli rasgele banner gosteren bi sistem var ama bunlardan hangisi img src= hangisi a href= oldugunu anlamadim

A

Anonymous

Misafir
Ne yazik ki adamlar o sistemi kullanmiyor

Sitene JavaScript kod ekleyerek link aliyorsun ,yani ekledigin kod otomatik banner veya yazi link ekliyor

Ornegin su script i koydugumda

<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript"
SRC="http://adserver.gtxcash.com/as/getLink.asp?UserID=3857960640&id=3&org=11">
</SCRIPT>

Sole bir yazi link cikiyor

Youngest girls allowed on the net

ve bu link e tiklandikca kazaniyorum

A

Anonymous

Misafir
Daha once hıc kımse GtxCash ten cek almadı galıba...... (Yanılıyorsam düzeltin) Benim 126 USD Birikti Gtx i baya bi inceledim önümüzdeki ayın 5 inde kontrol edilecek 15 inde cek gönderilecekmiş. Cek alan olursa mutlaka bu foruma yazınn

A

Anonymous

Misafir
efet kardes alan olursa hemen yazin bende iki gun oldu daha az 52$ filan zaten 50 $'ı onlar veriyo:))
ama ha sakata gelmiyelim

A

Anonymous

Misafir
Odeme yapip yapmadiklari yaklasik iki hafta sonra belli olacak
Uye olmadan once mail atmisitim bazi sorular sormak icin, hemen cevap geldi, ole sallamadilar, umarim odeme konusunda da bole ciddi olurlar

A

Anonymous

Misafir
Arkadaşlar hepsi boş, gtx miş cj ymiş boşverin, tıklama başı kimse kendini tatmin edici para kazanamaz bu alemde, varsa ispat edecek çıksın ortaya. Tıklamayla ancak seneleeerrrr sonra kendinizi tatmin edecek bi mebşağa ulaşırsınız. @!#$ olarak genelde siteler yeterince hit aldığından tıklama başı mantıklı gibi görünüyor ama onda da conversion meselesi var, yani her 300 400 click te bir üye yapmanız gerekiyor, 300 - 400 klik de zaten 50-60$ yapıyor ve bu da işe yaramaz. Bu olayın kökünden çözümü "impression" başına ödeyen sponsorlar bulmanız!!! Pop-up larla işi çözersiniz ki ben çözdüm gibi, 4 ayda 400$ kazanmış bulunmaktayım, şu an ayda 200$ a kadar sabitledim. @!#$ sitesi olanlar ziyaretçi potansiyeli iyi olanlar bana yazsın anlatayım meseleyi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5