İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlar allah rızası için bir bakın

erkolay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
FTP ile WP güncellemeyi denediniz mi?

Host firmasında otomatik yedekleme olmalı. Öyle bir özelliği yoksa o firmadan hayır gelmez zaten.

trbak

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
merhabalar arkadaşlar resmen çıkmazdayım. yardımınız olur diye düşünerek mesajı atıyorum. sitem veritabanı hatası veriyor. büyük bir ihtimal wp-config dosyasından kaynaklanıyor. yapmadığım şey kalmadı sorunu çözemedim. o kadar emeğim vardı sitede yedeğinide almadım. host firmasıyla irtibata gectim yazılımsal diyor. allah rızası için yardımcı olun. 10$ paypalımda var onuda vereyim. lütfen yardımcı olabilirseniz benim siteye bir el atın. site adresim safakhack.com.

skp: [email protected]

:alkış: upload, image ve config dosyalarını dokunmadan tüm ftp dizini sil yeni sürüm wp yi dizine at yükseltme yap düzelir belki

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5