İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlar bakabilir misiniz?

erxomiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Sorunum şudur ki ben web dünyasına yeni giridim. şuan için css xtml jquery gibi siteler yapabilyorum bir psd yi css ' e geçiriyorum. Php dünyasına da yeni adım attım şimdilik ufak tefek iletişim rezervazyon formu filan yapabiliyorum. Geçtiğimiz günlerde bir teklif aldım bir bilboard reklamcısı bana ortaklık teklif etti bilboardlarda ilan verecek web sitesi yapılır diye. Ortak olmak isteyen arkadaş webden hiç anlamıyor piyasası nedir ne değildir teknik kelimelerden dahi anlamıyor. Bende pek piyasayı bilmiyorum benden bilgi istedi. Müşteriye sunmak için çünkü aramızda 100 km yi aşkın bir yer var ben başka bir ilçeden o başka bir ilçede. şimdi sormak istediklerim şunlarır.
1. Site fiyatları ne kadardır. Staik ve dinamik.
2. bu adama ne kadar komisyon vermeliyim o adam elini hiç bişeye atmayacak host domain tasarım yazılımı hepsi bana ait olacak.
3. bu işte nelere dikkat etmeliyim prosodür nasıl işliyor?
4. Önerdiğiniz bir host şirketi var mı? Ben hostgator 'u düşünüyorum
sorunlarım şimdilik bundan ibaret benim bilmediğim ve eklemek istedğiniz birşey varsa yardımcı olacak ve olmayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim herkese iyi çalışmalar..

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
4.hostgatorun Türk versiyonuda var aksi halde İngilizce bilmeniz gerekecek düşünceme göre. Her sorunda arayıp anlatabilmeniz çok önemli.
1.wordpress teması yayınlayan bir çok kişi var. Kimisi 50 kimisi 150 liradan yapıyor. Ancak kişisel olarak hazırlanan scriptlerde forumda mevcut en son açılan başlıkta 150 200 lirası bir fiyat biçilmişti.
2. Manisa, Demirci ilçesine ait bir şirket çok ayrıntılı olarak belirtmişti komisyon konularını, ondan örnek alabilrsiniz. Getirdiği her iş başına %2, yaptığı her iş başına %50 gibi. İyi gözden geçirmeli ve kdv oranlarınıda ücrete tabi tutaraki fizibilite raporu ile halledebilirsiniz.
3.prosedür konusunda birşey diyemem ancak müşteri ile iletişim içinde olmanızı önerebilirim. Neden diyecek olursanız 'babana bile güvenme' devrinde yaşıyoruz, 500ytl'lik iş alan ortağınız 400 tl aldım diyebilir diye bitiriyorum kelimeleri.Başarılar.

Ekleme: 4.hostgatorun Türk versiyonuda var aksi halde İngilizce bilmeniz gerekecek düşünceme göre. Her sorunda arayıp anlatabilmeniz çok önemli.
1.wordpress teması yayınlayan bir çok kişi var. Kimisi 50 kimisi 150 liradan yapıyor. Ancak kişisel olarak hazırlanan scriptlerde forumda mevcut en son açılan başlıkta 150 200 lirası bir fiyat biçilmişti.
2. Manisa, Demirci ilçesine ait bir şirket çok ayrıntılı olarak belirtmişti komisyon konularını, ondan örnek alabilrsiniz. Getirdiği her iş başına %2, yaptığı her iş başına %50 gibi. İyi gözden geçirmeli ve kdv oranlarınıda ücrete tabi tutaraki fizibilite raporu ile halledebilirsiniz.
3.prosedür konusunda birşey diyemem ancak müşteri ile iletişim içinde olmanızı önerebilirim. Neden diyecek olursanız 'babana bile güvenme' devrinde yaşıyoruz, 500ytl'lik iş alan ortağınız 400 tl aldım diyebilir diye bitiriyorum kelimeleri.Başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5