İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz

akifokur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba rapid den 3 aylık premium aldım ancak apartmanda neti bi kaç kişi kullanıyorduk ve firefox hesap şifre ve adımı kaydettiği için sanırım başkalarıda bu sayede rapid hesabımı kullanmış ve rapid hesabımı kilitlemiş.bana bi kaç mail attılar.anlıyorum içeriği ancak net bir cevap yazamıyorum.bana alttaki maili ingilizceye çevirirmisiniz.yada ne yazmam gerekiyor rapide ki hesabımı geri açsınlar.
Merhaba,
10950104 numaralı premium hesap sahibiyim.Hesabımı başkalarıda kullandı diyerek bloke ettiniz.Hesabımı lütfen tekrar açınız.eğer açmayacaksanızda daha hesabı lalı 20 gün oldu geri kalan kısım için paramı geri iade edin.aksi takdirde kanuni yollarla hakkımı arayacağım.iyi ünler dilerim.

A

a.ışık

Misafir
Hi dear;
I am owner of 10950104 account number. You have blocked my account by reason someone have used my account.
Please unblock my acount, if you will not unblock please refund, I have purchased that account 20 days ago. otherwise I will use my legal rights. Have a good day.
Böyle bir çeviri yaptım ama biraz tarzan'ca oldu, biraz anlaşılıyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5