İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlar bi okuyun lütfen........

ultraslanf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benm dell leptapım varda 3 yıllık bu durup dururken takılmaya,kilitlenmeye,yavaşlamaya başladı..buna format attık en başlarda biraz düzeldi gibi ama daha snra yine aynı olmaya başladı.bu defa kablosuz bağlantımı da katbettim..ltfen yardm edin arkadaşlar..kablosuz bağlantıyı nasl getireblrm yine?saygılar şimdiden teşekkrler..saygılar................

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
dell.com da driverini ara, yeniden yükle

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Başlat > Çalıştır alanına devmgmt.msc yaz ve enter. Karşına aygıt yöneticisi gelecek. Orada yüklenmemiş bir aygıt varsa sarı ünlem işareti le gösterilmiştir.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Cihazın tam modelini yazarmısınız ayrıca cihazın driverlarini "format" sonrasında tam olarak kurdunuz mu?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Driver sorunu oldugunu sanmıyorum. Formattan sonra bir süre kullanmışsın sonuçta o süre içinde hiçmi kablosuz bağlantın olmadı, mutlaka oldu. O halde kasanın üzerinde wireless bağlantını kesecek bir düğme var mı? Ona kapamış olabilirsin.

X

Xman

Misafir
Aygıt yöneticisinden donanımlarını kontrol et, büyük ihtimalle wrilles adaptör aygıtı kullanım dışı kalmıştır yada düzgün çalışmıyor olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5