İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar bu temayı bilen varsa söyleyebilir mi?

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
http://graphics6.com/ Arkadaşlar bu sitenin teması çok hoşuma gitti.Temanın ismini bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun.Yapacağınız bu iyilik karşılıksız kalmaz.Herkese iyi forumlar.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
- Kendileri özel olarka düzenlemiş olabilirler; görünen o ki ingilizce bir tema,
- Msj atarak kendilerinden yardım isteyebilirsiniz...

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kendilerinden istedim tema ismini fakat yardımcı olmadılar.Düzenlenmemiş hali olsa bile bu temanın aslı bana lazım.Premium büyük ihtimal ama almam lazım.Bilen yok mu arkadaşlar?Kesinlikle karşılıksız kalmaz yapacağınız iyilik.

Ekleme: Ya koskoca forumda bi yardım edecek yokmu ya.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
kodlarında wordpress ile alakalı birşey göremedim ama css kodlarından yabancı yapımı olduğu anlaşılıyor.

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sağolun arkadaşlar.Wordpress olup olmadığını bilmiyodum özür dilerim hatalı yere açtıysam ama bu temanın ismi lazım bana acil.

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bir cms değil, flash template. Yanlış yerlerde aramayın temayı. Bu tarz birşey görmüş idim, şu sitede. Eğer bulamazsan premium flash template olarak aratabilirsin. Ki bu temalarıda zaten editlemen için Macromedia kullanman gerekiyor, flash bilgin olmalı.

Graphics6

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,sitem örnek görüldüğü için çok teşekkür eder,saygılarımı sunarım. İyi akşamlar.

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
örnek gösterildiği için teşekkür etmiş arkadaşımız :)
ama hala paylaşmamış temasını yada scripti :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Site şuan yapım aşamasında görülüyor zaten.

Kimse kendi scriptini paylaşmak zorunda değil ayrıca. Kullanıyorsam bende paylaşmam daha iyisiyle değiştirene kadar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5