İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar bunlar ne demek acaba ??

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar Amerika dan bir arkadaşım WordPress ile ilgili bir tema yaptı gönderdi sağolsun, sağolmasına sağolsunda bu arkadaş sağ tarafa renkli butonlar koymuş güzel de duruyorlar AMA Nedir bunlar yahu ??
Ona da sormadım kızcağız uğraşmış didinmiş..
Kötü bişi mi bu koyduğu nedir acaba ??
Ya kızmayın Pırlantacı dan Webci olursa böyle olur cevap veren arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler...

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sanırsam kısayollar.

Sitene giren biri okuduğu makale hoşuna gidiyor, diyelim MyYahoo account'ı var. Oraya tıklayarak favori makalelerine seni ekliyor.

Bununda backlink, geri dönüşümlü ziyaretçi gibi faydaları var sanırsam, bende hiç kullanmadığım için pek bilmiyorum...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Online RSS takibi icin butonlar. Tikladiklari sitedeki uyelikleri altina sitenin rss feed adresi ekleniyor. Kolay takip imkani sunuyor ..vs ;)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadaşlar Amerika dan bir arkadaşım WordPress ile ilgili bir tema yaptı gönderdi sağolsun, sağolmasına sağolsunda bu arkadaş sağ tarafa renkli butonlar koymuş güzel de duruyorlar AMA Nedir bunlar yahu ??
Ona da sormadım kızcağız uğraşmış didinmiş..
Kötü bişi mi bu koyduğu nedir acaba ??
Ya kızmayın Pırlantacı dan Webci olursa böyle olur cevap veren arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler...

sen anlamassın pırlanta satmaya benzemez web işleri :D

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hemde baya ğüzel ve işe yarar şeyler arkadaşa sölesende banada yapsa :) benim ğözümde pırlantadan daha değerli :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5