İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar gece acıkmalarına çözümleriniz?

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Arkadaşlar bizler hepimiz, işimiz gücümüz bu bilgisayar ile. Kiminin sürekli sigarası yanar, kahvesi yanındadır müziği açıktır, kimisinin yemeği geceleri hep hazırdır yanındadır. Kimininde hepsi mevcuttur.

Ben de hepsi mevcut. Fakat geceleri yemek artık pek yemesem de, beni zorluyor. Kilo almayı filan kenara koyun, kalkıp uğraşmak istemiyorum. Akşam yemeği yiyorum ama gece 2-3 gibi karnım zil çalıyor. Kalkıp 2-3 bişiler atıştırıyorum. Sabah oluyor 8-9 gibi tekrar kahvaltı yapıyorum söylemesi ayıp.

Şimdi soruyorum bunun çözümü var mıdır?

Özellikle gece bilgisayar başında olan arkadaşlar halimi anlar bir nebzede olsa...

MySQL çok çalışınca acıkıyor işte daha fazlasını istiyor ama verince, bozulabiliyor...p Bu MySQL'u nasıl sustururuz? :hihi:

Saygılarım ile, :kahve:

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Ekmek arası salam her zaman elinin altında duracak.Başka çözümü yok :)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
SQL bozuluyor işte öyle olmuyor yahu istemiyorum. Tek istediğim şey sadece kahve ve sigara ama yemek zorluyor deli oldum yahu. :kızdım: :utan:

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Çok süper çözümmüş :D Gececiyim yahu. :hönk: :ıslık:

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Akşam yemeğini öne al, gece yemeğini de öne almış olursun :p

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
meyve yiyin bol bol.

ben rondoya havuc turp domates üzüm ya da elma bir adet yeşil biber ve bir çay bardağı yeşil çayı karıştırıp içiyorum 9 kilo verdim yaz başından beri. normal öğünlerin dışında uyguluyorum bunu. her zaman aynı şeyler olmuyor tabi.o an evde ne varsa vitamin alabileceğim karıştırıyorum.tavsiye ederim süper oluyor.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
meyve yiyin bol bol.

ben rondoya havuc turp domates üzüm ya da elma bir adet yeşil biber ve bir çay bardağı yeşil çayı karıştırıp içiyorum 9 kilo verdim yaz başından beri. normal öğünlerin dışında uyguluyorum bunu. her zaman aynı şeyler olmuyor tabi.o an evde ne varsa vitamin alabileceğim karıştırıyorum.tavsiye ederim süper oluyor.

Bunlar hoş gelmedi ya :S Sade meyve yiyorumda, pek kesmiyor beni. Misal bir elma yiyorum ama kesmiyorki. Fazlada yenmez ayrıca... :/

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Akşama doğru saat 6da tıka basa ye sabaha kadar acıkmazsın. Bide hep bilgisayarın başında oturma. Arada balkona malkona çık.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Bunlar hoş gelmedi ya :S Sade meyve yiyorumda, pek kesmiyor beni. Misal bir elma yiyorum ama kesmiyorki. Fazlada yenmez ayrıca... :/

yeme isteği iki türlü olur insanda. birincisi alışkanlık olmuştur. sürekli yeme ihtiyacı hissedersiniz. ikincisi canınız tatlı çeker mesela ya da ekşi bişeyler ya da bazen turşu işte bunları canınızın çekmesinin sebebi vücudun bazı besinlerden mahrum kalmasıdır.vücudun şeker ihtiyacı varsa aklınıza sürekli baklava gelir.
işde benim yukarda verdiğim karışım vitamin mineral deposu hocam.dene içine sevmediklerini koymazsın.ama tek elma ya da mandalin yemekten farklı oluyor.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Yorumlarınız için teşekkür ederim, deneyeceğim bakalım : )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5