İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar kazancım Düşük değilmi ??

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki resim herşeyi anlatıyordur heralde.Sizce kazancım nasıl ?
aditekx2.jpg

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tarih göremedim ama o bugünün kazancıysa içeriğe göre haftasonları düşük olabiliyor. bende öyle mesela. onun dışında burada açıkça belli olan şey reklamları çok yanlış bir yere yerleştirdiğin. kurallara uygun olacak şekilde başka bir yere belki başka bir boyutta reklam denemelisin.

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de çoook ama çoook düşük bir kazanç, Özellikle 20k gösterim ile o kadar tık çok az. O tık'ı ben 2 - 4 K ile alıyorum. Ve o kazanç bir günkü kazanç...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
hit güzel yerleşim yanlış.
tık başına fiyat güzel

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Yahu hitin neresi güzel?
Yekün rakamlar onlar.
Optimizasyon raporlarına baksanıza kaç aydan beri gelmeye başlamış.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Doğru Ağustostan beri olan hit o hiç ödeme alamamış.

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tık başına verilen para iyi.geçen gün 11 tıka 0,27 aldım.düşün artık.

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yerleşim planını düzenledim önceden hergün toplam 250 gösterim alırken şimdi 450 gösterim felan alıyorum.Ama hala çok düşük kazancım ya hiç kimse tıklamıyor reklamlara.Forumlarda okuyorum çoğu arkadaşın aylık kazancı 100 - 50 $ arasını bulurken benim 6 aylık kazancım ancak 18 $ 'ı buluyor.Yani düşünün ne kadar berbat bi haldeyim.Benim kazancım yıllık 100 $ olsun razıyım ama bu bile olmayacak.

Lütfen yardım edinn...

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır sitem forum değil joomla ile yapılmış olan bir site.Ayrıyetten birde forumu var.

Birde oyun sitemiz var ona da reklamlar yerleşmiş durumda ama sonuç böyle.Lütfen arkadaşlar yardım edin.Galiba reklam yerleşimlerini çok yanlış yapıyorum ama pek zannetmiyorum.Eğer reklam yerleşmelşrinden dolayı kazancım çok düşükse bana bir arkadaş yardımcı olabilirmi...

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam yerleşimlerini yanlış yaptığını sanmıyorum.belki de alakasız reklamlar çıkıyordur.yada reklam renklerini doğru ayarlayamamışsındır.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence tıklara göre kazancın iyi ancak gösterime göre kancaın ve de gelen tıkların çok düşük. Reklamlar yerlerimini ve de renklerini falan bi daha ayarla derim.

Düzenleme: Ben bu verileri günlük sanmıştım :) Her şeyiyle çok düşük... İçerigini ve reklam yerleşimini görmeden birşeyler söylemek anlamsız olur.

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitem bilgisyar ve teknoloji içerikli türkçe bir site.Evet doğru sitemin hiti çok düşük ama çok az kazanıyorum.Sırf bu yüzden sitemin hiti artması için deiğişik değişik siteleri yayına sokuyorum.

Yine tekrarlayım ben arkadaşlar google adsense yi çok iyi bilen bir arkadaş lütfen sitemin reklam yerleştirmesini düzenleyebilir mi?

Çok ihtiyacım var lütfen kazancım çok düşük...

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sitemde google adsense reklamları üzerinde değişiklik yaptım.Yani reklamların renklerini çok rengarenk yaptım.Renkler sitemle pek uyumlu değil.Bilerek böyle yaptım reklamlar ziyaretçilerin dikkatini çeksin ve tıklasınlar diye.

Sizce bu durum olumlu bir etki yaparmı?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zannetmiyorum. uyumlu olması şart bence. hiç alakasız olunca siteyle alakasız gibi görülüyor. tıklamaya göre verilen ücret iyi..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Oyun siteleri öldü.
Video siteleri öldü.
Forum siteleri öldü.
Siz kazancım düşük; renkler, yerleşimler falan diyosunuz.
Ölüler dirilmez.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tık oranı az, lakin 146 tıklamaya 18 dolar alıyorsanız, buna düşük demeyin. Zira bir tıka 0,01 alıyoruz. hatta bazen onu bile vermiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5