İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar Küçük Bir Yardım Lütfen.!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Hayırlı Akşamlar Bir sıkıntım var Bu sıkıntıma Yardımcı olabilecek Bir Kardeşimiz Varsa İyi olur ya valla.!

Sıkıntı : Bir Sitemiz Var bu Sitemiz Muzik film alanında bir site ve Tek istediğim Hani Oynak Bir maskot buna yardımcı olabilecek birisi var mı Acaba Logo , Oynak Bir Maskot Yada herhangi birşey Hani Vereceğim Site adresine Yakıştırabileceği şeyi koymak istiyorum.!

Yardımlarınızı Bekliyorum Teşekkür Ederim..!

PM veya Ö.M İle İletişime Geçebiliriz ..!

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Google dada tonla var arama yapsan aslında istemediğin kadar bulursun.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
May Kardeşim :) Çok Güzel bunlar :D aslında mavi olan daha güzel gibi Kulaklıklı ama hani sizce sizin düşündüğünüz bir şey var mı sitemize ?

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ooo müdür bak bu güzelmiş maviş olan :D yahu koyacam ama sence koysak mı :D hangisi yakışırki kafayı yiyecem :D yoqmu birisi yapsın :D adam akıllı koyalım :D

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Şimdi google bizim en büyük dostumuz, onu kullanmamaktan çekinmemeliyiz. Ama tabi doğru kullanmak önemli. www.googole.com.tr'yi açıp "müzik film sitesi logo maskot" diye ararsak dişe dokunur bir şey bulamayız.

Öncelikle, bu konuda yabancı kaynaklar her zaman daha fazla çeşit sunar. Ayrıca bulduğun görsel'in PSD'si yoksa genelde işine yaramaz, tabi sitenin rengiyle alakası olmayan arkaplanı beyaz vs. logoları zevksiz biçimde kopyaladığı gibi koyan kopillerden değilseniz.

Napıyoruz o zaman, güzel keywordler kullanarak arama yapıyoruz. İngilizceniz yoksa www.seslisozluk.com'u kullanabilirsiniz. Gerçekten, inanı n bana internette aradığınız her şey var. Türkçe İngilizce sözlük dahi var. Ne arayabiliriz? www.google.com'a giriyoruz, İngilizce aramalar için. "mascot psd", "music logo psd" şeklinde arama yaparak, Images bölümü de kullanarak hedefimize ulaşıyoruz.

Bunu yapmazsanız ne olur? Gelir birisi kendi yapmadığı veya PSD üzerinden bir iki oynamayla değiştirdiği logoyu, maskotu 15-20tl'den ya da tutturabildiği herhangi bir rakamdan size iteler.

Mesela ilk aramada bunu buldum, http://mick-mick.deviantart.com/art/deviantART-Mascot-Fella-PSD-5564889
bir-iki oynama ile çok güzel bir maskok yapılabilir. Çok detaylı photoshop dosyası mevcut.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ooo müdür bak bu güzelmiş maviş olan :D yahu koyacam ama sence koysak mı :D hangisi yakışırki kafayı yiyecem :D yoqmu birisi yapsın :D adam akıllı koyalım :D

Sen şimdi o maskotu küt diye koyacaksın yani o arkaplanla. Valla çok pişman oldum uğraşıp yukardaki mesajı yazdığıma.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D yok müdür koyamdım daha bekliorum sizden daha güzel şeyler bakıyorum..!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim :D Sitemiz Müzik Film Sitesi :D anladın demi hani :D onu koyarsam millet Kaçar :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5