İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar LİG Tv Bedava Seyretme Sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CheapUnlimited

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,

Bedava lig tv seyretme sitesi açacağım fakat bu mesela görüntünün hızlı ve kasmaması için neler gerekli birde nasıl yaparım elimde 24gb ramlık bir dedicated var yardımcı olurmusunuz anlatırmısınız???

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sorununu nasıl çözersin bilmiyorum ama sayfanı sık kullanılanlar listeme eklerim :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Digiturk hele kampanyalar yaparken bu tarz yayınlar ile daha sıkı mücadele eder.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Yapmayı düşündüğünüz sistemi yaşatmaya başladığınızda yasa dışı bir yayın olacağının farkındasınız değil mi? WM ağzıyla marez paylaşım.

Ha madem bu yazı altına bir şeyler yazıyorum işin teknik boyutundan da bahsedeyim. Asıl düşünmeniz gereken sunucu değil band genişliğidir. Hangi kaliteden yayın yapmaya niyetli olduğunuza göre değişmekle birlikte çamıur gibi iğrenç bir görüntü verebilmek için bile kelle başı 256kbps ayırmanız şarttır. Yani 1GBps size özel hattınız olsa concurrent kullanıcı sayınız bu hatta en fazla 1024/4=256 olacaktır. İşte bu yüzden bu tarz site sahibi insanlar justin.tv gibi paravanlar kullanmaktadırlar.

CheapUnlimited

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar yanlış birşey düşünmüşüm pişman oldum yasala devam konuyu kilitleyebilrmisinz mod arkadaşlar kusura bakmayın

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bir kaç kez bende o tarz siteler üzerinden seyretmeye çalıştım ancak en iyisi denen bile ne kalite nede hız konusunda tatmin edici. Sonunda hem lig tv hemde dsmart aldım kurtuldum eziyetten :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi