İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar Lütfen ACİLL yardım WEBMONEY

by brindar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmoneye üye oldum ancak ayarlarımı yapamadım wmr wmz kodu istiyo letitbit o kodları nasıl bulcam webmoneyden ve ayrıca yazık 120 dolar yatıyo çekemedim

Money Exclusive

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wmr ve wmz kodlar diye birşey yok bu sadece cüzdan numarası hesap gibi, wmr - rus rublesi hesap, wmz - amerikan dolar hesap

TAFT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WebMoney Resmi Partneri (En düşük komisyonlar)

webmoneye üye oldum ancak ayarlarımı yapamadım wmr wmz kodu istiyo letitbit o kodları nasıl bulcam webmoneyden ve ayrıca yazık 120 dolar yatıyo çekemedim

Öncelikle belirtmiş olduğunuz WMZ ve WMR elektronik cüzdan tipleridir. WMZ USD karşılığı gelen WMR ise Ruble karşılığı gelen cüzdandır. Bu cüzdanların sizden istenmesinin sebebi paranın belirttiğiniz şirket tarafından bu cüzdanlara transfer edilecek olmasıdır.

Cüzdan numaranıza ulaşmak için www.wmtransfer.com adresinden login olunuz. Login olduktan sonra eğer ingilizce sitedeyseniz "purse" Türkçe sitede iseniz "Cüzdan" yazan ve cüzdan şeklinin bulunduğu sembole tıklayınız. Orada karşınıza çıkacaktır. Eğer sayfa boş ise bir cüzdan oluşturmanız gerekiyor demektir. Cüzdanınızı oluşturmak için "add", "yeni oluştur" seçneğine tıklayıp cüzdan tipini seçmelisiniz. Belirttiğimiz gibi WMZ (USD) tipidir.

Ayrıca bütün işlemlerinizi TAFT Telekom A.Ş. olarak oldukça düşük komisyonlar ile gerçekleştiriyoruz.

Her türlü ayrıntılı soru için canlı destek Skype adresimiz: webmoneyalsat

İyi günler.

TAFT Telekom A.Ş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5