İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar nasıl olmuş?

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

Sizlerinde yorumunu almak istedim arkadaşlar.Yorumlarınızı eksik etmeyin.

RydBerk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz daha photoshop araçlarını iyi kullan gradient ile yetinme ;)
örnek;
gokberk.jpg
[/IMG]

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet hocam.bunu logo olarak kullanmayacağım öylesine bi çalışma yapayım dedim.ve sizlerinde görüşünü almak istedim.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
işte onları nerden nasıl yapacağımı bilmiyorum
stilize özelliği kullanmış ve yazıları sarkıtmış yanısıra color balance yapmış sanırım. google amca kitaplığında ararsan bulabilirsin.
senin yaptığında ise gradient kullanmışsın yazıda gördüğüm kadarıyla drop shadow var ve .com dada ctrl + t veya 90 180 derece gibi bir dönüş yaptırmışsın.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hocam öylesine yaptıysanız güzel hatta birkaç birşey eklendikten sonra logo olarakta kullanabilirsiniz

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
stilize özelliği kullanmış ve yazıları sarkıtmış yanısıra color balance yapmış sanırım. google amca kitaplığında ararsan bulabilirsin.
senin yaptığında ise gradient kullanmışsın yazıda gördüğüm kadarıyla drop shadow var ve .com dada ctrl + t veya 90 180 derece gibi bir dönüş yaptırmışsın.
aynen hocam dediğiniz gibi yaptım :(

Ekleme:
hocam öylesine yaptıysanız güzel hatta birkaç birşey eklendikten sonra logo olarakta kullanabilirsiniz
aynen hocam öylesine yaptığım bi çalışma.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5