İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlar natro'yu nasıl bilirsiniz?

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar büyük ve yüksek hitli bir proje için türkiyeden server kiralımayı düşünüyorum biraz göz gezdirdim ve natro iyi gibi gözüküyor teknik yapı açısından ve natro dan Dedicated veya VPS kiralamayı düşünüyorum. sitenin hiti baya kabarık olabilir o bakımdan iyi bir sunucu kiralamam lazım natro kullanan varsa önerilerinizi bekliyorum.Gerçekten önemli bir sistem olcağı için hatayada yer yok önceden usa lokasyonlu sunucu kullanıyodum ama anlaşmazlıklar ve ihmaller yüzünden türkiyede bir sunucu bakıyorum.şimdiden teşekkürler.

baristr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2000 yılından bu güne 7 farklı firma ile çalıştım. çok fazla göz önünde olanlardan kimsenin ismini bilmediği uygun fiyatlı firmalardan yakın diye kendi ilçemdeki firmalara kadar bu ana kadar natro gibi sorunsuz bima görmedim. 1.5 yıldır kullanıyorum diğer firma ile anlama sürem bitmediği halde tüm hostları natroya taşıdım.
Diğer firmar hakkında neler olduğuna girip kötülemek istemiyorum.ancak rahat ol natro iyi bir firmadır en iyisimidir bilemem ama bana göre mükemmel

askmelater

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alanında iyi bir firma Türk firması olmasına rağmen çok kurumsal, hizmet ve kalitesi çok iyi ben satış ortaklığından para kazanıyorum ve 2 tane sunucu, 3 hosting 78 tane de domainim var.Ve şuana kadar da iyi hizmet verdi sağolsunlar.
Özellikle xserver sunucusu bir harika kullanım kolaylığı sağlıyor çok kullanışlı, performansından da memnunum hostingler de linux windows geçişi mükemmel çok işimi kolaylaştırıyor asp site ile başlıyorum baktım olmuyor linuxa çeviriyorum siteyi ve hosting kaybım olmuyor böylelikle. Alan adı yönetimi de güzel sorunsuz çalışıyor.

altayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam natro.com'un x server hizmetini kullanıyoruz çalıştığım şirket de , şirketimizin siteleri barınıyor bir çok site yüksek hitli. Ve herhangi bir sıkıntı yaşatmadı. Bence tam aradığınız ürün natro'nun xserver'ı.

Burada xserver'ın ürün incelemesini gördüm. Ve öyle tercih ettik zaten

http://www.webhostingturkey.com/post/2013/11/03/Natro-xServer-Incelemesi.aspx

trbak

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Panel olarak kendi yazdıkları paneli veriyorlar diye bilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5