İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar neden adsense'den para alamıyorum?

bilimyeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteme günlük 200-300 kişi giriyor ama nerdeyse hiç tıklama olmuyo önerilerinizi bekliyorum. http:/canfeza-rap.blogspot.com

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hiti arttır bu hitle kazanamazsın güzel para, optimizasyonu güzel yapsanda en erken 4 ayda alırsın sanırım. Tabi site Türkçe ise.

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kardeş..Sitene girdim reklamlara tıklıyorum..Aa içerik bana göre değil..Bi de Google Chrome reklamı var..
Seni google dan arayan da o kadar çok sonuç bulamıyo..Umarım yakın zamanda üstlere tırmanırsın..
TIK

bilimyeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acaba en az kaç kişi girmesi lazım para kazanmam için!

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
5k iyidir. Hatta o rakama kadar hiç reklam koymayın diyor adsense uzmanı arkadaşlar.

Ayrıca blogspot açman tecrübe kazanmak adına iyi ama, para kazandırırmı bilmem, worpress tabanlı ücretli host+domain ile daha çok ziyaretçi çekebilirsin.

Ek olarak sektör kötü, tecrübe etmedim ama tahminime göre rap sitesi ile adsense geliri elde edemezsin. Kaç tane rapçi google a reklam veriyor ? Misal şuan girdim sitene, çıkan reklam "Yeni Medya Düzeni Konferansı", bu reklamada rapçiler tıklarmı ilgilerini çekipte ? Sanmıyorum...

Sağlık, otomotiv, tatil gibi çok fazla adwors reklam vereni olan sektörlerde bir site aç, eğer amaç para kazanmak ise. Veya bu site ile hiti arttır başka sponsor bulursun.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Siteme günlük 200-300 kişi giriyor ama nerdeyse hiç tıklama olmuyo önerilerinizi bekliyorum. http:/canfeza-rap.blogspot.com

Reklam yerleşiminiz kötü. Reklam yerleşimleriyle ilgili bir çok kaynak var. Onları inceleyebilirsiniz. Bir de metin reklamı tercih ederseniz daha fazla tık alabilirsiniz.

bilimyeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense

Evet reklam yerleşimim kötü çünkü doğru durust bir blogger teması bulamadım.Acaba siz biliyorsanız iyi bir tema yardım.ALlah aşkına!

gafkolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kardesim 3-4 sitem bloggerden gunluk hitleri 500-600 yinede az para kazaniyorum reklam yerlesimleri degistir

bilimyeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değiştircem ama tema ile birlikte değiştircem.senin bildiğin iyi tema var mı?kardeş

Ekleme: tamam bi bakıcam kardeş.

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben daha tıklama bile alamıyorum :) Filtre de kullanıyorum ama kaldırsam mı diye tereddütteyim...

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
kardesim reklam yerleşimi cok kötü sadece anasayfada reklam var bide konuya girince konunun en altında... ben bi ziyaretci olsam o reklamı göremem bile + bide alakasız reklamlar suan "Canfeza Ona Bunu Yazalım indir" başlıgı altındayım en altta Nokia reklamı mevcut.. konudada başka reklam göremiyorum bende bloggerle calısıyorum.. ama farklı temalar kullanmayı dene.. reklamı konunun altına yerine üstüne koy.. altına koyarsanda mesafe uzak olmasın bence bu benim kendi düsüncem

Serifcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim gibi bu işle uğraşmayan insanlar pek reklamları görmez bilmiyor musun dostum? Yabancı içeriğe yönelin derim ben.

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence içeriğini canlı tut...Gerisi gelir..Ama yerleşimin de biraz etkisi var :D

Hasan Yılmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam adsenseden para kazanılmaz Türkçe içerikte, boş hayaller bunlar. Çok sağlam hitin olcak anca. Mesela ben inndir.com'da sürekli adsense reklamı görüyorum. Ama inndir'in aylık sayfa gösterimi kaç milyon :S

sahin34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam yerleşimi ve özgün yazı fazla olsun gelir süper olur ve tavsiyem com uzantılı bir site kurman

brnkrl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfanı inceledim biraz once ama reklam kalabalıgından bir an once cıkmak istedim.birazcık daha dduze bencede cok ise yarar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5