İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlar sitemin hitleri iyi ve reklam veren bulamam lazım

M

morello

Misafir
www.wiliw.com/oto adlı sitede görevliyim şu an hitlerimiz iyi nerden sponsorluk ve reklam olayına girebilirim yönlendirmelerinizi ve yorumlarınızı beklerim

L

levocan

Misafir
Selamlar;
İyi göreceli bir kavramdır...
Gunluk tekil hitin ne kadar ?

T

ToMmY

Misafir
Araba ile ilgili bi siten var tasarımda hoş Sponsor Network arıyacağına bu sektördeki şirketlerle temasa geçsen sanırım senin için daha iyi olur, yani direk sponsorluk istesen siteye uyucak konularda daha iyi bir çözüm olur.

- - - - - - - - - - - - -
www.Superport.net

C

cenks

Misafir
merhaba
sitenin sinema bölümünü de inceledim.ilk olarak sinema bölümünde kitap tanıtımı yaptığınız bir bölüm var.buraya kitapyurduna üye olarak ,tıklama başı 10000-50000 tl arası kazanabilirsiniz.az ama boşu boşuna tıklanacağına....koyacağınız kitabı site seçmenize izin veriyor.örneğin x şahsının sinema ile ilgili x kitabı.hitim iyi diyorsunuz, o zaman para kazanabilirsiniz.
bu arada bana paramı yolladılar(bilmeyen varsa banka hesabıma)

adresi www.kitapyurdu.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5