İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaslar web sitem neden yukselmıyor ?

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar web sitemı kuralı 3 ay fln oldu ama hala tık yok seo+Google Optimizasyon+w3c hatalarını düzelttım ve gunde sınırlı sayıda konu gırıyorum ama web sitemın hıtı yukselmıyor ne yapmalıyım?

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
reklam düşünürsen uygun fiyata hem reklamını ve hemde tanıtım yazını yazarım hit garanti memnun kalmassan geri ödeme garantisi aynı gün.

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklama verecek param yok malesef ama bancklınk işinide yaptım bu işlerden cok ıyı anlayan arkadaslar yokmu nerde yanlıs yaptım?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yanlış yapmana gerek yok. 3 aylık site yeni bir sitedir. Ve belli hit düzeyini yakalamak için zamana ihtiyacın var. Düzenli bir şekilde alt sayfalarına backlink alıp, imleme, link wheel yaparak hitini yavaş yavaş arttırmayı denemelisin.

bitkicel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
cewo bana ayrdımcı olurmsun uygun fıyat nedır pm beklıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5