Arkadaşlar Whitpins ile günde 20 euro kanıtlı.görüntülü anlatım.isteyen buyursun

birdamlasu348

0
İyinet Üyesi
Katılım
26 Kasım 2014
Mesajlar
8
Reaction score
0
''Muhteşem fırsat''Arkadaşlar Whitepins ile günde 35 euro kadar kanıtlı.görüntülü anlatım.isteyen buyursun

ÖDEME KANITI EKLENMİŞTİR!!! Merhaba arkadaşlar.

Herşeyden önce yıllardır internet üzerinden para kazanma yöntemlerini araştıran birisi olarak olarak Size Türkiye' de henüz pek bilinmeyen güvenilir, bol kazanç sağlayan bir sistemden bahsedeceğim. Bahsedeceğim sistem oldukça basit kullanışlı ve zahmetsiz.Bizim kullanacağımız sistem ise günde 2 dakikamızı alacak ve kesin bir kazanç sağlayacak. Ücretsiz kayıt günlük net kazanç paypal ile ödeme garantisi

ÖDEME SİSTEMİ-ÖDEME KANITLI


ÖNCELİKLE KANITI
whitepins-odeme-kanitlari.jpg


SADECE Günde 1 dk analiz yapacaksınız ve her gün artan gelir 2 euro ve yukarısı 6 ay sonra günlük 20 euro aşan durumdadır. Hiçkimseyi davet etmeseniz dahi 90 gün sonunda bize 405 Euro yani ortalama 1150 Lira ödeme yapacaktır. Tabi eğer ücretsiz olarak arkadaşınızı sisteme üye ederseniz bu size çok daha fazlasını kazandıracaktır. Neden bu kadar çok ödeme yapabiliyor diye sorarsanız bu şirket yaptığı analizlerden, aldığı reklamlardan zaten epey kar ediyor. Bize ödedikleri az bile.

Ödemeler uluslararası en iyi ödeme aracı paypal ile ödeme yapılmaktadır. Ödemeleri sistem otomatik yapmaktadır. Bildiğiniz gibi paypaldan bankanıza parayı çekmek ücretsizdir. Sizde tanıdıklarınıza bu sistemi rahatlıkla önerebilirsiniz
Çünkü ücretsizdir ve bir sermaye gerektirmez. Ayrıca daha yüksek kazanmak isteyen yatırımcılar içerideki Paketlerden alabilirler ancak arkadaşlarınızı sisteme üye yaparak paket satın almanıza gerek kalmayacak çünkü getirdiğiniz her arkadaşınız için siz 25+10 Euro kazanacaksınız.

ŞİRKET HAKKINDA

White Pins Plus Almanya merkezli bir istatistik ve analiz şirketidir. Bu şirket bizim gibi kullacıların yaptığı seçimleri istatistiki bir işleme alarak elde ettiği verileri ortaklarına sunmaktadır. Şirkette bize bu faaliyete katıldığımız için ödeme yapmaktadır. Örneğin: Karşımıza iki resim çıkıyor ve bunlardan birini seçmemiz gerekiyor. Bir resimde Nike marka ayakkabı diğer resimde ise Adidas marka ayakkabı çıkıyor. Yaptığımız seçim sonucunda elde edilen veriler bu şirketlerin Ar-Ge bölümüne iletiliyor. Günde 2 resim seçmemiz bize 1 günlük kazanç sağlıyor. Resim seçme işlemleri için ayrı bir sayfa açılıyor ve bi kaç resim seçtikten sonra ana sayfamızı yenilediğimizde o gün için görev yapılmış oluyor ve hanemize günlük kazancımız yansımış oluyor, hepsi bukadar. Örnek çok basit oldu ama genel olarak bu mantık üzerine. Almanya ticaret ve sanayi odasına kayıtlı 1 yıldır faaliyet gösteren ve 1000 firmanın kategorisinde yer alan ücretsiz kayıtla girdiğiniz sistemde kazanmanın keyfini süreceksiniz .


Not: Aldıgınız paketler 90 günde %300 kazanc sunar.

Şirket güvenirliği TSO kayıtlı olması ile muteberdir.

VE ŞİMDİ GÖRÜNTÜLERLE BAŞLAYABİLİRİZ Smile


kayıt için http://whitepinsplus.com/index.php?c=register_user

Not: email adress your friend (e-mail adresse des freundes) kısmına referans olarak [email protected] yazarsanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim..

1. EKRAN
http://i.hizliresim.com/Z1vMOG.png
Z1vMOG.png


Üye Olduğumuzda Verdiğimiz Mail Adresine Böyle Bir Mail Gelicektir.Gmail Kullananlara Mail Tanıtım Bölümüne yada güncellemeler bölümüne Gelir Genelde.Resmdeki Gibi Maili Onaylıyoruz.Site Açılıcaktır.Bilgilerimiz İle Giriş Yapıyoruz ve Karşımıza Sözleşme Çıkar.Sözleşmeyi Onayladığımızda Hesabımız Açılır.

2.EKRAN
ozG06b.png
Önemli Bilgi; Sisteme Üye Olduğumuzda Bizim Gerçek Kişi Olup Olmadığımızı Teyit Etmek Amacıyla ve Almanya'da Bu Tür İşlerin Vergisi Tutulduğu İçin Bizden Hesabı Doğrulamamızı İstiyor.Yoksa Üyeler 100'lerce Sahte Alt Üyelik Açar Değil mi Uyanık Çok O Yüzden Bu Kısmı Çok Sıkı Tutuyorlar.
Hesabı Doğrulamak İçin İse Bizden ;
1;Kimlik veya Ehliyet'imizin Ön ve Arka Resmini İstiyor.
2; Adımıza Adresimizi Gösteren Telefon Elektrik veya Su Faturası İstiyor.Bu Faturalardan Yoksa Eğer İnternetten Aldığınızın Bir Ürünün Faturası,Bir Banka E-dekontu veya Bir İkametkah Belgesi'de Geçerlidir.Bunların Resimlerini Bir Telefonla Falan Çekip Sisteme Göndericeksiniz.Üyeliği Doğruladığımızda Sistem Hesabımıza 30 Mil Puanı Daha Bonus Ekler.

BU işlemi şirket tamamen gerçek kişi olduğumuzu ıspat etmek maksadıyla istemektedir. zaten kısa bi araştırma yaptığınızda sağlam bir şirket olduğunu anlarsınız3.EKRAN
lzJ3bJ.png4.EKRAN
VyoP3Z.png


Açılan Sayfada 3 Adet Döküman Yükleme Kısımlarını Göreceksiniz.

1. Kısma Kimlik veya Ehliyet'inizin Ön Yüzü
2. Kısma kimlik veya Ehliyetinizin Arka Yüzü
3. Kısma İse Fatura Olacak Şekilde Resimlerini Yüklediğiniz Takdirde Sistem 1 Saat İçinde Verification complete Adında Bir Mail Gönderdiğinde Hesabınız Doğrulanmıştır.PayPAL hesabımızı tanımlamak için yine 3. ekrandaki profil ayarlarını girerek yukarıdaki 2. sekmeyi seçiyoruz ve hesabımızı tanımlıyoruz. paypal hesabımızı ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

5.EKRAN
ynYNv7.png

Not: email adress your friend (e-mail adresse des freundes) kısmına referans olarak [email protected] yazarsanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim..


6.EKRAN
vokXjz.png
7.EKRAN
PE80B7.png
Ana site hesap kontrolu ve kazanclarınız için: http://whitepinsplus.com/index2.php?c=kk&language=de
Reklamı buradan da izleyebiliriz: http://www.whitepins.com/user/sign_in


Önemli Not!

1 : Aile bireylerini kayıt edebilirsiniz (18 yaş) 90 gün sonra sistem siz isterseniz ödeme yapar. İdeal para çekimi günlük gelirin % 25 dir . Her ayın 5 si ile 20 sinde ödeme yapar. Sürekli hesabı büyütmek temel amaç olmalı

2: Ana site kontrol sitesine girin sözleşmeyi onaylayın

3: Personel data 1 kısmında de en alt sağda verifizierung... Doğrulama belgeleri yazar ordan kimlik ve adres belirtir belge yükleyin.

4: Profilim kısmında personel data 2 den paypal mail adresini sisteme kayıt yapın

5: Reklam izleme gece 01 den itibaren güncellenir 24 saat süreniz vardır.

6: İlk sıranıza kayıt yaptığınız kişi evraklarını da sisteme yükler ise 25 euro yatırım değerinde bonus alırsınız

7: Kimlik ve adres belirtir belge (fatura,banka ektresi,telefon faturası v.s.) Sisteme yükleme yapmayan 90 gün sonunda para çekimi yapamaz. Bu bilgileri istemesinin sebebi bir kişinin birden fazla hesabı açmasını engellemek ve sahte kullanıcıların önüne geçip güvenli bir ödeme yapmak istemesidir.

8: 90 gün sonunda para çekimi için ana sayfa kontrol sayfasının sağ alt köşesinde bir buton açılacaktır günlük gelirin % çekim oranı yazacaksınız .

Tabi ki ideal çekim oranı %25 geçmemesi önerilir ki hesabınız sürekli artsın...
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst