İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar yardım

S

sad_

Misafir
arkadaşlar ben adsense de yeniyim neler yapmam gerekiyor? yardımcı olurmusunuz bir de linkworthe uye oldum mantığı nedir,açıklarsanız sevinirim..

M

muzikportal

Misafir
google adsenseye üyeliğin kabul edildiyse şifrenle giriş yaptığında istatistiklerin olan bir ekran karşına geliyor. Üstte "Reklam Ayarları" yazıyor onu tıkla. Türkçe site. Kurcala biraz bozulmaz merak etme. Sonra kod oluşturuyor senin isteklerine göre. Kodu sitende yayınlıyorsun ve bundan para kazanıyorsun. İkinci dediğini bilmiyom yeni duydum.

S

sad_

Misafir
ya ben

ya ben kodaları yerleştirdim siteye..tıklama sıfır yazıyor neden kimse tıklamıyor,ayrıca tıklama başına ne kadar ücret alınıyor

M

muzikportal

Misafir
Arkadaşım bu yazdıklarını ingilizcede yazsaydın ben senin Türk olduğunu anlardım Almanca'da yazsaydın. Ya bizim insanımızda hiç araştırma veya merak edip okuma diye birşey yok herşeyi hazır istiyor. Forumun bu bölümünde sadece Google Adsense anlatılmış ve tartışılmış. Aylardır herkez yazıyor. Tabi diyorsun benim sorumu cevaplasınlar ben diğer yazılanları okumayayım. Yazılanların aynılarını soracaksın zamanla. Şu anda reklamda yeni doğdun. Forumdaki yazılar ikinci evliliği yapıyor nerdeyse. Forumdaki mesajların içinde herşey yazılı. Eksiği kalmadı adsensenin. Çok bilgili olanlar var. Bende yakın zamanda başladım yayınlamaya ama 3 gün herşeyi bırakıp bu bölümü tamamen okudum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5