İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlar yardım ?

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
upload sitesi kurmayı dusunuyorum ama hosting sitelerini bilmiyorum tam biliyorum ama bazılarını yanı hemsine bakmadan da iş yapmak istemiyorum

yani hostig sitelerinin adreslerini buraya paylaşabilirmisniz

Türkiye veya başka ulkenin hostig linkleri fark etmez

hosting rehperi felan önermeyin lütfen

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
upload sitesi hostingle kurulmaz sunucularla başlamanız tavsiye edilir.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
upload işi kesinlikle vpsle başlamaz. Upload işi için ciddi yatırım yapmanız, düşünmeniz, clustering, HA planlayarak adım atmanız gerekir. Yazılımını sizin yada ekibinizin geliştirmesi gerekir vb. Amaç eğlence ise vps de yeterli.

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
neyi hedeflediginiz önemli örneğin rapidshare milyon dolarlık yatırımları olan aktif hat kapasitesi 900 gbit kadar olan bir şirket. Büyük paralar büyük yatırımlarla ile kazanılır . O yuzden bütçeniz yok ise bu iş önerilmez.

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlara katılıyorum kimsede a xxxkişinin Upload sitesivar dur ücretli üyelik alıyım demez tanıtımlarınıda yapacak reklam yatırımlarıda olması gerek yani önce plan proje ve bütce ne ekersen onu biçersin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5