İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlar yeni başlıyan birisi için bu tablo nasıl

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
2 haftadır falan uğraşıyorum arkadaşlar son günlerde üstüne düşmeye başladım durum sizce nasıl ?

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
aha beyler ben diyorum bak demedi demeyin bu forumdan önce bizi banlıycaklar :D her konuya maydonoz oluyoz :D

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kardeş içerde kaç dosyan var ? İndirilmeyen dosyaları siliyormusun ?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bütün dosyalar indiriliyorsa sıkıntı yok, 1 hafta indirilmeyen olursa acıma sil hocam ;) Yoksa ranktan sıkıntı oluyor, bu dl sayılarıyla cooper olmak çok can sıkıcı olabiliyor sonra , tecrübeyle sabittir :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Şimdi gidiyonuz dosya yüklüyonuz indirilirse para alıyorsunuz.Forumda hergün link paylaşılmasının nedenlerinden biridir.Rapidin ölmesiyle hot gündemde bu aralar.(Çok çok yabancı olanlar için yüzeysel söliyim dedim dışlamayın hemen :D)

ss waffen

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
bu uploadları turbobıte yapmıs olsaydın anırım 3 katı kaznamıs olurdun detay ıstersen pm at:şekil:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5