İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaslar

kemal6767

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar google adsense ile para kazanan varmi?:hönk:

response90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
adsenseden türkiyede ve dünyada kazanan binlerce insan var. Önemli olan sitenizde özgün içerik ve sağlam hit olması gerekir. Adsense den iyi kazanmak istiyorsanız ; adsense nin en çok para verdiği kelimelere göz atın ve ona göre bir site açın.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
öncelikle seo, adsense ve web sitesi yapmak hakkında bol bol makale oku. öyle 1 günde okudum, hadi bende atlayım dersen yaş tahtaya basarsın. 2 gün , 3 gün boyunca araştır, öğren bilgilen..

sonra zaten 3 aşağı 5 yukarı yapman gerekenleri öğrenirsin. ama okumaktan ve yeni şeyler öğrenmekten vazgeçmeyeceksin. hata yapa yapa doğruları bulacaksın. sonra zaten ister istemez para gelmeye başlayacak.. inan ki, illegal olarak Türkler'de dahil olmak üzere çok tatlı paralar kazanan kişiler mevcut.

şöyle söyleyim, bir öğretmenin, bir memur'un maaşından çok daha fazla kazanabilirsin. ama öyle kolay değil..

makale okuyabileceğin, neyi nasıl yapman gerektiği konusunda sana yardımcı olacak 3 kaynak vereyim.

forum.iyinet.com
zone.org
r10.net

oku,araştır,gez.. kolay gelsin.:harika:

trbozo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsenseden türkiyede ve dünyada kazanan binlerce insan var. Önemli olan sitenizde özgün içerik ve sağlam hit olması gerekir. Adsense den iyi kazanmak istiyorsanız ; adsense nin en çok para verdiği kelimelere göz atın ve ona göre bir site açın.

arkadaşa katılıyorum. az içerik öz içerik az hit çok para :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5