İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlık Sitesi Anasayfa Tasarımı

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar ,

Arkadaşlık Scripti v3 'ün ana sayfa tasarımını yeniden düzenledim ve makul bir fiyata size sunmak istedim.Belirmek isterim ki şuan için sadece anasayfa tasarımı hazır bir durumda diğer sayfalara henüz bir müdahalede bulunmadım gelen siparişlere göre diğer sayfaları da değerlendireceğim.

Lafı çok uzatmadan malum tasarıma gelelim :

anasayfae.png

pemberuya.jpg
[/URL]

Arkadaşlar yemedim içmedim alışıla gelmiş şekilde bir arkadaşlık sitesi tasarımı daha hazırladım bunu fiyatı da bundan önceki gibi gayet uygun ki diğerinin fiyatın da %50 lik bir indirime gittim her keze bol kazançlı günler diler...[/B]

HER TASARIMIN BEDELİ : 50 TL

Not : Fiyata sadece ana sayfa dahildir.

Ödeme Garanti ve İş bankasından alınacak

İletişim : [email protected]

pcarcade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarımlar güzel diyecek birşey yok yanlız şunu demeden de edemeyeceğim. ortalık arkadaşlık, haber ve film-dizi siteleriy doldu taştı artık yeni fikirler üretme ve bu tarz gereksiz oluşumları da tüketme vakti çoktan geçti...

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"ortalık arkadaşlık, haber ve film-dizi siteleriy doldu taştı"
zaten bu yüzden tasarımlarını beğenmeyen site sahiplerine yaptığım işler bunlar, eğer ben şimdi bu tasarım yerine freelancer site tasarımı koysaydım benim müşteri sayım 5-6 kişi ile sınırlı iken dediğiniz gibi bi ton insan arkadaşlık işi ile uğraştığı için böyle bir tasarımın alıcısı da hali ile çok fazla oluyor.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim...

wdr.leo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gayet yeteneklisiniz,göz kamaştırıcı,siteye girildiği zaman ciddi misyon bıraktırabilecek kaliteli tasarımlar,bu yeteneğinizi diğer site kategorilerinde de görmek isteriz.Piyasa sizin gibilere muhtaç :)

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gayet yeteneklisiniz,göz kamaştırıcı,siteye girildiği zaman ciddi misyon bıraktırabilecek kaliteli tasarımlar,bu yeteneğinizi diğer site kategorilerinde de görmek isteriz.Piyasa sizin gibilere muhtaç :)

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim elbette zaman buldukça farklı işler için de template tasarımlarım olacaktır...

Şayet önerebileceğiniz, istediğiniz, "Üstad bu tasarım kesin tutar :)" dediğiniz farklı konularda düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim hem kendim için hem de benim gibi diğer arkadaşlar için

Ekleme: Yeni bir image upload site tasarımı yolda bir kaç gün içerisinden onuda buradan piyasaya sürerim her keze iyi akşamlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5