İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlık Sitesi Programlıyabilecek Varmı?

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
örnek:

yonja.com
exki.com
roxxi.net
meqan.com
randevum.com

bu siteler gibi site programlayıp tasarlıyabilecek birileri varmı?
eger var ise ne kadar istiyorsunuz?

İletişim: ***** (Mail ve Messenger)

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
80630 u satan bir arkadas var sitede istersen onun iletisime gec.. yonja gibi ve daha guzel...

xkare satıyordu yanlıs hatırlamıyorsam

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayın dr.yoktur sayın dr yoktur lütfen alsat dan bekleniyorsunuz :)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerekli özellikleri bildirirseniz, size özel "unique" bir script hazırlayabiliriz. Bu scripti sadece siz kullanacağınızdan dolayı, diğer sitelerden farkınız olacaktır.

Ama tamamen yeniden geliştirilecek böyle bir sistem size pahalıya mâl olabilir..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Istediginiz ozellikleri belirtirseniz size ozel bir script yazabiliriz. Programlama dili ASP olup istediginiz ozelliklere gore fiyat belirlenecek ve teslim zamani da isteklere gore belirtilecektir.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes' Alıntı:
Gerekli özellikleri bildirirseniz, size özel "unique" bir script hazırlayabiliriz. Bu scripti sadece siz kullanacağınızdan dolayı, diğer sitelerden farkınız olacaktır.

Ama tamamen yeniden geliştirilecek böyle bir sistem size pahalıya mâl olabilir..

aklıma siz geldiniz ama sitede ara verdiginiz falan yazıyordu o yüzden iletişim kurmamıştım... eğer msn ya da telefon ile görüşebilme imkanımız var ise Özel Mesaj atarsanız sevinirim.

KerneL32' Alıntı:
Istediginiz ozellikleri belirtirseniz size ozel bir script yazabiliriz. Programlama dili ASP olup istediginiz ozelliklere gore fiyat belirlenecek ve teslim zamani da isteklere gore belirtilecektir.

PHP lazım bana.

dewilsdance' Alıntı:
80630 u satan bir arkadas var sitede istersen onun iletisime gec.. yonja gibi ve daha guzel...
Özel bir şey istiyorum.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Dizayn haric, programlama ile 250 USD'a bu sistemi isteyene yazabiliriz. Daha oncede acilmisti bu konu heralde. [email protected] MSN adresim, yogun olmayan saatlerde de telefonla 212-2890274 uzerinden ulasabilirsin.

C

CizgiHost

Misafir
Elimdeyarım kalmış php - mysql bir proje var . 150 $ karşılığı kodları verebilirim. Tamamlanmış almak isterseniz 300 $ a yaparım.

saygılar

admin[et]cizgihost.com

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar site sıfırdan programlanacak PHP dilinde olacak ve en önemlisi

yonja.com
ekxi.com

kadar profesional bir tasarımı olacak ...

eger o siteler gibi yapabilirim diyorsanız php dilinde iletişim kurabiliriz.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
cReSPo' Alıntı:
Arkadaşlar site sıfırdan programlanacak PHP dilinde olacak ve en önemlisi
yonja.com
ekxi.com
kadar profesional bir tasarımı olacak ...

Vakit ayirip bu kodlari yazacak insanlardan %95'i ayni tasarim konusunda ayni cevabi verecektir. hdogan'dan alinti. "Ben yazarim, cizmem". Tasarim ayri bir uzmanlik alani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5