İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlık sitesine eleman aranıyor

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhaba,

Arkadaşlık ve ilişkiler üzerine kurulu sitemize bay üyelerle kadın kılığında ağırlıklı olarak belaltı sohbetler edebilecek, kız gibi yazabilen, gülücük, öpücük gibi imajları yerinde ve zamanında kullanabilen elemanlar alınacaktır.

- Sitemizin yoğunluğu saat 24.00 itibariyle yükselmektedir. Bu nedenle ağırlıklı çalışma saatlerimiz 24.00 ve 05.00 saatleri arasındadır.
- Ödemeler sohbet başı yapılır. 1 görüşme asgari 30 dakikadır. 30 dakika süren sohbet sonucunda ödeme yapılır. Ücret 0,50 KR'dir. (Hiçbir şey yazılmadan 1 dakika beklenirse sohbet otomatik olarak kesilir.)
- Bakiyeniz 50 TL olduğunda ödeme hesabınıza geçilir.
- Sitemizde "Ayın Hatunu" kategorisi bulunmaktadır. Bu kategoride aylık olarak en iyi sohbet eden bayanlar seçilir. Ayın hatunu seçilirseniz +10 TL ek ödeme yapılır.
- Bayan üyelik profiliniz sitemiz tarafından temin edilir. Adınız, yaşınız, genel bilgileriniz ve fotoğrafınız sisteme açılır. Siz sadece esmer mi sarışın mı olmak istediğinize karar verin.

Başvurular için Ö.M. lütfen.

İyi çalışmalar.

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bişeyi merak ettim bu suç değilmi yani birilerinin duygularıyla oynamak olmuş olmuyormu bana öyle geldi biraz

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başkalarının duygularıyla oynanacak sonuçta kadın olmayan biri olacak :) ben sadece merak ettim yani dolandırıcılık bir bakıma size böyle bir şey yapılsa hoşunuza gidermiydi ?

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Demek internet de insanları dolandırmak bu kadar basitleşti.Sitenize üye olan erkeklerin bayanlarla konuşabilmek için ücret ödemesinden sonra sizin elemanlarınız onlara bayanmış gibi yazılar yazacak sohbet edecek ve bu sizce normal bir şey olacak.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
aslında 8. eleman aranıyor, fazlası da alınacak
biz zaten 7 kişiyiz yetmiyoruz

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
50 kurus 30 dakıka hahaha :D:D kendısı kazanacak 100 150 200 tl :D sdfsdf

AnNoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Kadın kılığında erkeklerle bel altı sohbet edecek erkeğin cinsel tercihlerinden şüphe ederim doğrusu... Nasıl bir piskolojidir bu? Yurdum insanının duygu ve düşünceleriyle böyle oyuncak gibi oynarsanız, yakında zaten kritik durumda olan sohbet siteleri, tamamen aç kalacak.

gail

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba,

Arkadaşlık ve ilişkiler üzerine kurulu sitemize bay üyelerle kadın kılığında ağırlıklı olarak belaltı sohbetler edebilecek, kız gibi yazabilen, gülücük, öpücük gibi imajları yerinde ve zamanında kullanabilen elemanlar alınacaktır.

Başvurular için Ö.M. lütfen.

İyi çalışmalar.
sitenizde kameralı sohbet varmı.
yani çalışanlarınızdan makyaj yapıp, bayan iç çamaşırı giyip striptiz yapmalarını istiyormusunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5