İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arog Filmi vizyonda..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ali Taner Baltacı ile Cem Yılmaz’ın yönettiği A.R.O.G: Bir Yontmataş Filmi, Fida Film – CMYLMZ Fikirsanat tarafından vizyona çıkarılıyor. A.R.O.G.’un “ilk 3 dakika”sının çekimleri İstanbul Film Stüdyolarında hazırlanan özel dekorlarda gerçekleşti.

Filmde kullanılan “yaratık” için Anima stüdyolarında pek çok sayıda maket çalışması yapıldı. Uzaktan kumanda ile hareketli hazırlanan yaratığın modellemesi ve üretimi toplam iki ay sürdü.

Filmde, G.O.R.A gezegeninde tutsak olan Arif'e büyük kin besleyen Komutan Logar, onu zaman makinesiyle bir milyon yıl öncesine gönderir. Taş Devri insanları, dinozorlar ve prehistorik kuşların yer aldığı komedide Arif'in yeni maceralarını izleyeceğiz.

İzleyen biri olaraktan notum 6/10-dur.

Gülsemde beklediğimi bulamadım.

Sizlerin görüşleri nelerdir ?

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muro ile aroga mutlaka gidecem artık türklerde komedi anlamında iyi eserler ortaya koymaya başladı.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muro'yu merak ediyorum mutlaka giderim ama AROG çıktı çıkıyor diye o kadar bekledik hiç gidesim gelmiyor. GORA'yı da beğenmemiştim.

Cem YILMAZ deyince insan farklı beklentiler içinde oluyor. Filmlerine nedense hiç ısınamadım.

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben izledim. doğrusu cem yılmazdan çok daha iyisini bekliyodum. umduğumu bulamadım iyidi ama çok iyi değil. benimde notum 6/10 olurdu

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende ilk vizyon günü gittim.Gitme amacım eğlenmek ve gülmek olduğu için beğendim filmi.10 üzerin 8 veriyorum bende :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1 cisini beğenmedim ki sürekli aynı espiriler flimde vardı 2 cisinede gitmem sanırım.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birincisinden iyi anlamda farklı ama yeterince sinema dili ve kurgu bulamadım. Mekanlar hakkaten kısıtlıydı. ilk yarı çok fazla espri var tebrikler dedim, ikinci yarı cem yılmaz gerçekten kendini "maymun" etmiş. hem aşırı küfürlü olmuş, hem abartılı olmuş. çoluk çocuğun izlediğini unutmuşlar ki salonun çoğunluğu ilkokul çocuğuydu ben gittiğimde.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bayramın ikinci günü gitmeyi düşünüyorum.

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gittim ama inanın muro'nun fragmanları bile daha komik geldi bana.
Kısmetse 1-2 güne kalmaz muro'ya gidip güleceğim :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Gittiğime bin pişman oldum.
Tam hatırlamıyorum ama 3-4 defa güldüm heralde.
Filmin konusu rezalet, zekice esprileri bırakın normal espriri sayısı bile neredeyse 3-5 tane.
Gora dan sonra bu tam fiyasko olmuş.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gittiğime bin pişman oldum.
Tam hatırlamıyorum ama 3-4 defa güldüm heralde.
Filmin konusu rezalet, zekice esprileri bırakın normal espriri sayısı bile neredeyse 3-5 tane.
Gora dan sonra bu tam fiyasko olmuş.

kişiden kişiye göre değişiyor tabi. ben çok beğendim ben biraz çekinerek gittim fragmanı çok saçma olmuş sadece fragman. arif bildiğimiz arif hem konu olarak hemde güldürü olarak güzel bence :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkça söylemek gerekirse verdigimiz paraya acıdım.
cem den daha zekice bir film beklerdim.
animasyona harcadığı emeğin biraz daha fazlasını senaryoya harcayarak daha eğlenceli bir film yapabilirdi.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bende çok beğendim diyemem, kalkıpda bir stand-up tadı beklemiyordum ancak, güldüğüm an sayısı çok azdı.. Keşke Muro ' ya gitseydim :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
açıkça söylemek gerekirse verdigimiz paraya acıdım.
cem den daha zekice bir film beklerdim.
animasyona harcadığı emeğin biraz daha fazlasını senaryoya harcayarak daha eğlenceli bir film yapabilirdi.

Sen şimdi nickinide değiştirirsin :p
Ben halen gidemedim. Ama yorumları iç açıcı değil

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bayram nedeniyle gündemi takip edemedim. Alttaki yorumu bir sinema sitesinde buldum gerçeklik payı varsa, AROG artık çalıntı ve kötü bir film olacak ve sponsorlar nasıl bir projeye yatırım yaptığını anlayacak

AROG çalıntı mı? A.R.O.G'la, 2004 yapımı Fransız komedi filmi "RRRrrrr" arasındaki şaşırtıcı benzerlikler sinema tutkunlarının dikkatinden kaçmadı. Mega Magazin programının iddiasına göre "A.R.O.G" ile 2004 Fransız yapımı "RRRrrrr" adlı komedi filmi şaşırtıcı bir şekilde birbirine benziyor. Alain Shabat'ın yönettiği Marina Fois ve Gerard Depardieau'nun başrolde oynadığı ve taş devrinde geçen "RRRrrrr" filmi Fransa'nın tüm zamanlarda en çok izlenen üçüncü komedi filmi. Ülkemizde de sinemalarda ve TV'de gösterildi. İşte iki filminin şaşırtıcı benzerlikleri -İki film de taş devrini günümüz esprileriyle ti'ye alıyor. -"A.R.O.G"da Arif'in fragmanlarda da yer alan meşhur dinozorla yüzyüze karşılaşma sahnesinin aynısı "RRRrrrr"da da var. -"A.R.O.G"da iki kabile arasında çekişme var. "RRRrrrr"da da iki kabile arasında çekişme var. "A.R.O.G"daki iki kabile çekişmeyi sonlandırmak için futbol maçı yapıyorlar. "RRRrrrr"da da iki kabile aralarındaki çekişmeyi bitirmek için voleybolu andıran geyikbol maçı yapıyorlar. Bu maçların sonunda oyuncuların sevinçleri de birebir aynı. -"A.R.O.G"daki isimler de benziyor. İki filmde de Kaaya adlı karakter var. "A.R.O.G"da Nil Karaibrahimgil "Mimi"yi, "RRRrrrr"daki baş kadın karakterin ismi Higi... -İki filmde de rakip kabilelerin çocukları birbirine aşık. -İki filmde de başroldeki erkek oyuncular maymunla yakınlaşma içine giriyorlar.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
cem yılmazdan daha kaliteli espriler beklediğimiz için biraz fiyasko oldu ama komik sahneleride illaki vardı üç beş tane

baybilir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AROG bana göre izleyenleri pek memnun etmedi. Başta beni Cem Yılmaz dan daha iyi bir şey beklerdim ama umduğum gibi çıkmadı GORA inanın 10 kat daha güzeldi. İnş MURO izleyenleri yanıltmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi